Sahi Veli Ağbaba nerde?

Veli Ağbaba tatile mi çıktı?

Sahi Veli Ağbaba nerde?
Özel Haber
Veli Ağbaba tatile mi çıktı?

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Bu aralar Türkiye’de CHP İstanbul Belediye Başkanı tatile çıktığı için tartışılırken CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya milletvekili Veli Ağbaba da mı tatile çıktı, sorusu akıllara geldi.

31 Mart seçimlerinden sonra Malatya’da ve Malatya Büyükşehir Belediyesi’nde o kadar çok gelişme yaşanmasına rağmen Veli Ağbaba’nın sessiz kalması dikkat çekti.

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin önce ekmeğe zam yapması ve sonrasında belediye otobüslerinde fahiş zam uygulamasına sessiz kalması Ağbaba’nın Malatya’da olmadığı ve tatilde olduğu düşüncesi oluştu.

CHP İstanbul Belediye Başkanı İmamoğlu tatile çıkarken yerine meclis başkanını görevlendirmesine örnek almayan Ağbaba’nın muhalefetini sürdürecek CHP’de kimse yok mu?

Malatya Sanal Haber olarak soruyoruz:

Veli Ağbaba nerede?

Son Güncelleme: 20 Ağustos 2019 00:06

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 2

  • Gevende | 20 Ağustos 2019 14:40

    Salahattin bu ara orta yapmıyor ki Veli Ağababa gol yapsın. Sebahattin pişiriyor CHP nin önüne koyuyor onlar da istediği gibi konuşuyor. Hadi iki gözümün çiçeği bir orta yap daaa. Seninkiler bekliyor.

  • Özgür | 20 Ağustos 2019 08:31

    CHP'nin gündeme getirdiği konular Selahattin ve ekibi ile danışıklı dövüş. Yeni dönemle ilgili konulara girmezler. Düşman ortak.

BUNLARA DA BAKIN