Fendoğlu’dan Malatya Sanal Haber’e tam destek

MHP Malatya milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu’dan Malatya Sanal Haber’e tam destek

Fendoğlu'dan Malatya Sanal Haber'e tam destek
Özel Haber
MHP Malatya milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu’dan Malatya Sanal Haber’e tam destek

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Malatya Sanal Haber olarak yıllardır Dönemin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı H. Cemal Akın tarafından ismi verilen Abdullah Gül Parkının ismi değişmesini gündeme taşımamıza rağmen Malatya halkının sitemize destek vermesine rağmen hiç bir siyasetçi tek bir açıklama yapmıyordu.

MHP Malatya milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu Abdullah Gül’ün kayyum atamaları ile ilgili attığı tweet’e sert tepki koyarak yıllardır dile getiren Malatya Sanal Haber’e adeta tam destek verdi

 

İŞTE ABDULLAH GÜL'ÜN TWEETİ

 

Daha yeni seçilmiş belediye başkanlarının "bu şekilde" görevden alınmaları demokrasimiz için doğru olmamıştır.”

 

MHP Malatya milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu paylaşımı şu şekilde:

 

“Yüce Türk Devleti'nin iradesini yok sayarak hdpkk'ya destek veren Abdullah Gül'ün ilimizin en güzel parkına verilen isminin kabulü artık mümkün değildir. Büyükşehir belediyesi park ismini Sümer Park olarak değiştirmelidir. Tüm halkımızın desteğini bekliyorum.” 

 

 

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a seslenen Malatyalılar Abdullah Gül parkının ismi değişsin bir Malatyalı ismi verilsin bu parka, Hamit Fendoğlu olsun,Turgut Özal olsun, Eşref Bitlis olsun, Şehit Songül Yakut olsun diye paylaşımda bulundular.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın bu isteğe ne cevap vereceği merak konusu

Son Güncelleme: 19 Ağustos 2019 23:39

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 1

  • Kimliksiz | 20 Ağustos 2019 08:15

    Madem Hdpkk diye ifade ediyor sayın Fendoglu o zaman 30 yıldır milletimizin nice canlarına kıyan bu örgütün siyasi yöntemlerle güç sahibi olmasını engellesinler. Nasıl fetö için her türlü savaşı vermekten kacinmiyor devletimiz, o zaman hdp, pkk, kck vs. gibi oluşumları tamamen ortadan kaldirmalidir. Ve hala bu tür insanların vatanimizda yaşaması en çok da gazi ve şehit yakınlarının zorunda gidiyor. Daha önce bu ülkeye cumhurbaşkanlığı yapmış birisine bu kadar tepkiyi koymak yerine öncelikle baştan yanlış politika izlediginiz bu mesele için somut adımlar atın!

BUNLARA DA BAKIN