Zorunlu mu Gönüllü mü?

İnce: Zorunlu dedi Gürkan: Gönüllü dedi

Zorunlu mu Gönüllü mü?
Özel Haber
İnce: Zorunlu dedi Gürkan: Gönüllü dedi

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Malatya Minibüsçüler ve Umumi Servisçiler Odası Başkanı Mesut İnce,  “Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatıyla Büyükşehir Meclisinde alınan karar gereği Malatya’daki şehir içi M Plakalı toplu taşıma araçlarında kılık - kıyafet yönetmeliği gereği tüm şoförlerimize artık kumaş pantolon, beyaz gömlek ve kravat takma zorunluluğu getirdik. dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, “Minibüsçüler ve Umumi Servisçiler Odası Başkanımıza yapmış olduğu açıklamalardan dolayı gerçekten teşekkür ediyorum. Kılık - kıyafet yönetmeliği derken zorunlu bir yaklaşım içerisinde değil, gönüllü bir yaklaşım anlamı içerisinde böyle bir ortam oluştu. Üniversite durağımızdaki minibüsçülerimizin kılık - kıyafet, hal ve hareketleri ile vatandaşlarımızın memnun olduğunu yapmış olduğumuz ziyaretler ile bir kez daha görmüş olduk. Şehrimizde ulaşımın güvenli, huzurlu ve mutlu bir şekilde yapılması bizleri de Şehr-ül Emin olarak mutlu ediyor. Ailelerin, çocuklarını toplu taşıma aracına bindirdiği zaman gideceği yere rahat, huzurlu ve güvenli bir şekilde gidip gelmesi gönül huzurunun olması bizim için ve Malatya’mız içinde ayrı bir ayrıcalıktır” ifadelerini kullandı. .

 

Son Güncelleme: 24 Eylül 2019 22:00

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 4

 • Malkoçoğlu | 26 Eylül 2019 10:25

  Bence her sabah hepsini toplasın tırnak kontrolu yapıp andımızı okutup öyle işe başlatsın

 • Selo Can | 26 Eylül 2019 00:34

  28 şubatçıları da gecti bu. Adam kamu kurumlarını geçti minibüsçülere de takım elbise kravat taktırıyor. Hazır el atmışken üniversite öğrencileri de pek düzensiz giyiniyor onlara da bi yönetmelik lazım. Hatta malatyaspor futbolcuları da antrenmana takım elbise ile çıksın. Ama en önemlisi camiye giden hacı amcalar, kumaş pantolon kravat giymeyen amcayı safa almasınlar.

 • Akıl lazım akıl | 25 Eylül 2019 23:03

  Tam komedi. Dolmuşçu kaba saba davransın. Tıklım tıklım yolcu taşısın. Büyükşehir denetlemesin izlesin. Kornalarla beynimizi ütülesin gelen giden arabanın önüne kırsın trafiği ağlatsın. Külhanbeylik yapsın Selahattin bey ne derdinde. Kılık kıyafet. Çapa ufka bak. Mahvoldu Malatya. Gürkan ve kılık kıyafet devrimi

 • Kadir | 25 Eylül 2019 22:08

  Sayın başkanım trambus kısmında haksızlık yapanlarin başını aldılar ama ondan sonraki iki isim halen orda çalışanlar bu iki isimden rahatsız durumdalar 1-A.ö 2 - M.ö

BUNLARA DA BAKIN