Yeşilyurt Belediyespor puana hasret

3 haftası geride kalan 3.lig'de henüz puanla tanışamayan Yeşilyurt Belediyespor'da oynanan son maçta alınan 4-1'lik yenilgi moralleri bozdu.

Yeşilyurt Belediyespor puana hasret
Spor
3 haftası geride kalan 3.lig'de henüz puanla tanışamayan Yeşilyurt Belediyespor'da oynanan son maçta alınan 4-1'lik yenilgi moralleri bozdu.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

3 haftası geride kalan 3.lig’de henüz puanla tanışamayan Yeşilyurt Belediyespor’da oynanan son maçta alınan 4-1’lik yenilgi moralleri bozdu.

Ligde oynadığı 3 maçı da kaybederek taraftarını üzen turuncu yeşillilerde yönetim kurulunun maç sonrası olağanüstü toplanma kararı aldığı öğrenildi. Futbolcularına 2 aydır ödeme yapamayan Malatya ekibinde yenilgiler de üst üste gelince sıkıntılı bir sürece girildi. ‘Kötü gidişe dur’ parolasıyla çıkılan maçta rakibi Darıca Gençlerbilriği karşısında hiçbir varlık gösteremeyen Malatya temsilcisi, aldığı farklı yenilgiyle kötü gidişatını sürdürdü.

Farklı yenilgi sonrası ağızların bıçak açmazken, Palancı’nın kendilerini düzeltmeleri konusunda oyuncularına sert bir şekilde uyardığı öğrenildi. Darıca maçından sonra gözünü 4. haftada oynayacağı Diyarbakırspor maçına çeviren turuncu yeşillilerde bu maçın hazırlıkları ara vermeden başladı.

Kötü gidişata dur demek isteyen Yeşilyurt Belediyespor, bu zorlu maçı kazanarak ligdeki ilk galibiyetini almak istiyor.

Son Güncelleme: 16 Eylül 2019 13:07

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 1

  • Baskanim El at Bu konuya | 16 Eylül 2019 21:09

    Yesilyurtsporda demek sıkıntılar doğru kulüp başkanı varken genç bir çocuk çıkmış tüm yönetimi hiçe sayiyormus.baskanim spordan siyaseti ve akraba ilişkilerini uzak tutup işi ehline bırakın lütfen.Harcanan paraları halk duysa işçinin üç kuruş mesaisi ve memurun yemeğiyle ne hakla oynandığını size sorarlar.sadece 1 sezon için 200 bin bir sporcuya kaleciye verildiği sadece tek örnek.

BUNLARA DA BAKIN