Vuslat TV'de Bayrak Dönemi

Vuslat TV'de Bayrak Dönemi.

PAYLAŞ

Bir süre önce Bayrak TV’yi kurarak Malatya’da web televizyonculuğuna adım atan deneyimli gazeteci Selahattin Bayrak, Vuslat TV’nin tamamını satın aldı.

 

2020 yılının başlarında el değiştirerek İstanbul’da uydu televizyon kanalları olan Malatyalı televizyoncu Ferhat Canbey’e geçen Vuslat TV’yi başta ortak olan Bayrak tamamını satın aldı.

22 yıldır Malatya’da basın sektöründe yer alan deneyimli gazeteci Selahattin Bayrak, amaçlarının Malatya’da televizyon kanalında özlenen kaliteyi yeniden inşa etmek olduğunu söyledi.

Kısa süre önce kadrosunda Rıfat Gökçe, Bülent Yalvaç gibi isimlerle internet ortamında yayın hayatına başlayan Bayrak TV’yi kurarak medyaya farklı bir renk getiren Selahattin Bayrak’ın, Vuslat TV’yi satın alması dengelerin değişeceği belirtiliyor.

Hali hazırda Radyo Süper44 ve reklamcılık gibi sektörlerde de yer alan Bayrak’ın, Ferhat Canbey’e ortak olduğu zaman kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bayrak TV olarak yayın hayatına yeni başlamamıza rağmen kısa zamanda hemşehrilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşmamızdan gurur duyuyoruz.

Bununla birlikte artık Malatya’nın ilk uydu kanalı olan Vuslat TV ile ortak olarak bir yola çıkıyoruz. 22 yıllık basın yayın, reklamcılık ve televizyonculuk tecrübesini yeni kanalımız Vuslat TV’de daha ileri taşıma hedefindeyiz.

Malatya’ya yerel basının kalitesinin arttırılması adına önemli bir adım attığımız bu yolda, Vuslat TV olarak hiçbir kişiye veya kuruma taraf değiliz. Anadolu’nun yıllardır sesi olan ve Malatya’yı sınırları dışında şuana kadar gururla temsil ettiğine inandığımız Vuslat TV’nin yeni yüzü ve yeni yayın hayatı ile birlikte aldığımız bayrağı daha da ileri taşımanın mücadelesi içerisinde olacağız…

Vuslat TV olarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın 28. maddesinde yer alan “Basın hürdür sansür edilemez’ kuralından yola çıkarak halkın sesi olacağımızı belirtir, basın dünyasına bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her türlü katkıyı sağlayacağımızı ifade ediyoruz.” ifadelerine yer vermişti.

Şuan hali hazırda Malatya’nın uydudan yayın Vuslat ve Er TV olmak üzere iki kanalı bulunuyor. Sektörden bir deneyimli bir ismin Vuslat’ın başına geçmesi ise basın camiasından olumlu karşılandı.

Malatya Sanal Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Seyirciler | 24 Haziran 2020 23:45

    Allah utandirmaya hayirli olsun

BUNLARA DA BAKIN