Vicdanın rahat mı Emre efendi?

Türk futbolunda kara gece.

PAYLAŞ

Türk futbolu bu gece tarihin en rezil oyuncusuna şahit oldu.
Gökhan Töre'nin ikinci sarı karttan kırmızı kart yediği maçın 65. dakikasında Emre Belözoğlu vücuduna en küçük darbe almamasına rağmen kendini yere attı ve maçın hakemi tarafından ödüllendirildi.
Faul kararı veren hakem Ali Şansalan pozisyonu görmemesine rağmen Emre'nin yüzünü kapatması sonrasında Malatyasporlu oyuncu Gökhan Töre'ye ikinci sarıdan kırmızı gösterdi.
Sosyal medyada çok konuşulanlar arasında da yer alan pozisyonda hakem Ali Şansalan için "bir takımın kaderiyle oynayan hakem" yorumunda bulunuldu.
Maç sonrası televizyon programında yorum yapan Rıdvan Dilmen pozisyon ile ilgili şu yorumda bulundu: “Emre Belözoğlu, Gökhan Töre'yi attırmasının üzüntüsünü yaşayacaktır. Emre Belözoğlu gibi bir oyuncu için bu olmadı. Hepimiz aldatmaya yönelik hareketler yapmışızdır ama böyle yapmadık. Emre Belözoğlu'nun içi yanmalıdır diye düşünüyorum." dedi.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Osmanlı torunu | 27 Haziran 2020 21:56

    Viçdanı olana bu soru sorulur herseyden önce bir futbolcuda karekter olur biz yıllardır Emre Belezoğlu’nu izliyoruz onu göremedik Allah’ın adeleti bir gün bunlar içinde tecelli eder inşallah

  • Tolga | 27 Haziran 2020 21:13

    Spor dürüstlük şahsiyet doğruluk adamlık insanlık gerektirir

BUNLARA DA BAKIN