Pınarbaşı'nda bulunan cesedin kimliği belirlendi

Malatya'da sabah saatlerinde gölette vatandaşlar tarafından bulunan erken şahsın kimliği belirlendi. İlk bulgulara göre 3 aydır aranan şahsin intihar ettiği değerlendiriliyor.

PAYLAŞ

Malatya’da sabah saatlerinde gölette vatandaşlar tarafından bulunan erken şahsın kimliği belirlendi. İlk bulgulara göre 3 aydır aranan şahsin intihar ettiği değerlendiriliyor.

Sabah saatlerde Orduzu Pınarbaşında yürüyüş yapan vatandaşlar tarafından göletin su yüzeyinde görülen erkek cesedinin, yapılan incelemelerde 50 yaşındaki M.G. isimli şahsa ait olduğu belirlendi. Edinilen bilgilere göre yaklaşık 3 aydır kayıp olarak aranan şahsın, geride intihar notu bıraktığı da iddia edildi. Gölette su yüzeyine buran cesedin, büyük ölçüde deforme olmasının, şahsın kaybolduğu günden bu yana gölette olduğu değerlendiriliyor. İlk bulgulara göre intihar olarak değerlendirilen olayla ilgili başlatılan soruşturma ise sürüyor.

Malatya Sanal Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Cebrail geçit | 04 Haziran 2020 23:39

    Pınarbaşı mahalle sakini olarak malatyanın en yakın ve en güzel yeri olan pınarbaşı göleti neden sahipsiz neden içki alanı kadar bi yer bırakıldı ve neden güvenlik ve kamera yok gerekirse polis saat başı polis ekibi kontrollü yapılmıyor yasaklayın içkiyi buralarda aileler geliyor resmen pınarbaşıyı yukarısı aile yeri mahalleye yakın yeri içki yeri yapılmış

  • Tecde | 04 Haziran 2020 19:16

    Gölet şehir dışında, güngörle yüzakı arası şehiriçi wc oldu

  • Murat | 03 Haziran 2020 20:36

    Yetkililer gorsun ne guvenlik var ne kamera mesire alanina giderken hep alkol icenler var wc yol kenarina yapiyorlar.GÖlet cevresinde alkolun yasaklanmasi lazim

BUNLARA DA BAKIN