Partililer, Gürkan’dan uzak kaçtılar

AK Parti Malatya İl Başkanlığı tarafından Kurban bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Partililer, Gürkan'dan uzak kaçtılar
Özel Haber
AK Parti Malatya İl Başkanlığı tarafından Kurban bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayında düzenlenen bayramlaşmada, partililer Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’dan uzak kaçtılar, Bir çok partili, ilçe belediye başkanı ve STK temsilcileri Gürkan ile aynı fotoğraf karesinde yer almamak için büyük çaba sarf ettiler.

Partililerin uzak kaçmasının nedeni olarak, Başkan Gürkan’ın AK Parti’yi yıpratıcı konuşmaları, açıklamaları ve sosyal medya paylaşımları öne sürülüyor.

Son Güncelleme: 12 Ağustos 2019 14:06

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 11

 • Bu adamdan olmaz | 14 Ağustos 2019 21:06

  Sanal haber helal olsun sakın yolundan dönme yorumlara bakıyorum da ilkokul mezunuymış 8000 maaş alıyormuş maaşı düşmüş onun için kayyum istyormuş hadi ordan yok öyle birşey belediyenin içinden ve neredeyse sürekli bir şeylere şahit olan biri olarak söylüyorum bu şahıs şehre hizmet filan etmez tek işi mağdur rolü oynamak insanları kandırıp oyalamak kendince stratejiler üreterek birilerini itibarsızlaştırmak şu savunan arkadaşlara soruyorum 5 ay oldu ne hizmet gördünüz yada ne hazırlık önümüz kış sezonu şehir kalabalıklaşacak okullar açılacak trafik için ne önlem alındı toplu taşımada ne tedbirler alındı kış mücadelesi için ne tür tedbirler alındı park ve bahçelerin durumu ney Allah rızası için ne yapıldı kocaman bir hiç siz saçma sapan savunmalarında devam edin maksimum 2 ay içerisinde gerçek yüzünü göreceksiniz ancak reklam afiş bilboar falan filan ha birde nişan düğün son günlerde de sosyal ağdan davet aldık gittik iyi ağırlandık teşekkür ederiz hepsi bu tabi bizde helal olsun başkan halkın içinde deyip alkış çalıyoruz niye çünkü küçük şeyler ile mutlu oluyoruz yapmayın beyler biz bu adamı hizmet etsin diye getirdik mazeret üretsin diye değil yok efendim borç var yok efendim önceki dönem şöyle yapmış böyle olmuş bıraksın artık bu yalandan da yalan hareketleri insanların ancak bir kısmı yiyor bu numaraları siz hiç bir önceki doktor ameliyatta içeride parça unutmuş ben bişey yapamam hasta ölsün diyen bir doktor duydunuzmu sözün özü eğer devam ederse vay Malatyamın haline yazık oldu 5 yıla bu arada okumuş ilkokul mezunu değil ha mühendis arkadaşların önüne 2160 TL maaş ya çalış ya git denildiğini liyakatlı insanların derbest edilerek pasifleştirilip bir kenera atıldıklarını hatırlatmak isterim unutmayın ki hizmet için bu insanlara ve bilgilerine ihtiyaç var yani onlar mutlu olmaz ise şehir mutlu olamaz hizmet alamaz bu vatadaşın unuttuğu birşey var insanı yaşat ki devlet yaşasın denilmiştir malesef bu şahıs hükümetede devletede zarar veriyor kesinlikle bulunduğu yeri ha ketmiyor Ak parti böylesi bir insanı aday gösterdi ve bizde sırf parti için oy verip kendi kafamıza sıktık ya Rabbim ahımızı partiyede koymasın eğer vekillerde küçücük bir gurur varsa bunun ipini çekerler yoksa Malatya'nın Ak parti macerası son bulur. Kalın sağlıcakla

 • Hasan | 13 Ağustos 2019 20:33

  Gurkan Başkan konusurken fotoğraf cekip ayri durmaya çalıştılar diyorsunuz. Amacınız nedir anlamadım? Buyuksehirden elde ettiginiz gelirleriniz mi kesildi?

 • Erdem | 13 Ağustos 2019 09:35

  Selahattin Başkanım sen oylarımızla geldin.5yıl baskanımızsın yanındayız merak etme.Kayyum istiyoruz diyenlerde ilkokul mezunu olup 8bin tl maaş alan ve sonra adaletli bir şekilde maaşı düzenlenen Kişiler eminiz buna.

 • Bülent | 12 Ağustos 2019 21:21

  Gürkanla gezmeye fotoğraf çekmeye can atan tek Ak Partili var. O da Bülent Tüfenkci. Beraber bayram seyran aile gezmeleri. Diğerleri mecburi poz veriyor.

 • Kemal | 12 Ağustos 2019 20:55

  Kayyum istiyoruz buyuksehire

 • Bir Akpartili... | 12 Ağustos 2019 17:58

  Eskiden Malatya’ya Bakanlık verilmesini isterdik şimdi kayyum istiyorum.Malatya Büyükşehir Belediyesine Kayyum Atansın

 • Ali | 12 Ağustos 2019 16:27

  Gürkana açyığınız savaş ilgimi çekti acep nedendir dedim. baktım m sanal haber kimin neyin diye:)) Haklısınız arkadaş siz gürkana herşey dersiniz, şimdi hak verdim size... :)))

 • Kurtoğlu | 12 Ağustos 2019 15:09

  Bir kavga var ve nedenini tam anlamadan haber siteniz taraf olmuş hemen, beklemek lazım, tarafsız olmak lazım

 • ismin | 12 Ağustos 2019 14:42

  Selahattin Gürkan hiç bir zaman ak parti nin bir parçası olmamış çıkarcı menfaat peşinde koşan özünde ulusalcı ve Kemalist dış görünüşünü ise dindar muhafazakar tutan bir kişidir bu karede olmasına gerek yok zaten

 • Hasan | 12 Ağustos 2019 14:41

  Adamın fitne ve ak partiyi içerden Çökertme’ye çalışan biri olduğunu bildiklerinden olmasın. İddia ortaya atıyor ispatlamıyor ( çünkü yalan ) nasıl olsa duyduğu ile yorum yapan araştırmayan bir milletimiz var maaşallah. 9 yıl şerefi ile hizmet etmiş Başkana sütre gerisinde özel sohbetlerde her türlü iftirayı atıyor sonrada Çakırı arayıp yahu bunlar aramızı bozmaya çalışıyorlar diyen ikiyüzlü Bu adam hiç bir zaman AK partili olmadıki Çalıştığı ekibe bir bakın ya başka partili yada yalaka şahsiyetsiz tipler.

 • Benim merak ettiğim | 12 Ağustos 2019 14:12

  Sanal haber hep ak parti içindesin bu haberleri ilk siz yapıyorsunuz bazen düşünüyorum sanal haber ak parti de hangi büyük yetkilinin bir şey yazıyorsunuz bu kadar da olmaz diyoruz iki gün sonra bakıyoruz gerçekleşmiş ha bu arada Malatya da herkes sanal haberi konuştuğu için bende baktım her gün yeni bir haber yeni bir bomba paylaşım

BUNLARA DA BAKIN