Özgür Özdemir Kahramanmaraş’tan ayrıldı

KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir’in görevini bırakarak Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne gideceği öğrenildi.

Özgür Özdemir Kahramanmaraş'tan ayrıldı
Gündem
KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir’in görevini bırakarak Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne gideceği öğrenildi.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün en güvendiği isimlerin başında gelen KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir’in görevini bırakarak Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne gideceği öğrenildi.

 

Malatya’nın büyükşehir olmasıyla birlikte MASKİ Genel Müdürlüğü’nün başına getirilen Doç. Dr. Özdemir, Ahmet Çakır’ın milletvekili adaylığı için istifasının ardından Büyükşehir Belediyesine başkan olarak seçilen Hacı Uğur Polat döneminde istifa ederek önce Ankara’ya daha sonra Kahramanmaraş’ta KASKİ Genel Müdürü olarak göreve başlamıştı.

 

Sosyal medya da KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir bir açıklama yaparak ayrıldığını duyurdu

Özdemir ‘’Kahraman Şehrimizde kısa sürede olsa görev yapma fırsatım oldu. Ancak ailevi nedenlerden dolayı Kayseri'ye gitmek durumundayım. Bu güzel şehrimizden ayrılıyor olsak da gönlümüz her daim Sayın Başkanımız Hayrettin GÜNGÖR ile beraberdir. Şehrimiz ile gönül birlikteliğimiz ve iş ilişkilerimiz devam edecektir. Bu süreçte birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz başta Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör'e olmak üzere, KASKİ Genel Müdürlüğü personeline sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum’’. dedi

Son Güncelleme: 01 Ağustos 2019 00:58

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 2

  • İrfan | 02 Ağustos 2019 15:17

    Özgür, Maskiye akrabalarını almamış ama alanlara göz yummuş. Kurumda aynı soyadı taşıyan bir sürü personel var. Hatta bir genel müdür yardımcısı var. Damatlarını çok seviyor. Hepsini kuruma toplamış.

  • Özgür | 01 Ağustos 2019 09:37

    Bazı insanların değeri kaybedince anlaşılır. Malatyalı değildi, hataları da vardı ama çalışkandı, teknikti, akademikti, dünyaya açıktı. Kısa sürede Maskiyi kurdu ve önce büyükşehirlerle sonra dünya ile yarışacak noktaya taşıdı. Ondan sonrakiler hep sermayeden yediler. Ne Ona ne onu yiyen Hacıya ne de Hacıyı yiyen Hasekiye kalmadı. Şu an yerine birini oturtmuşlar, yerli, Malatyalı ama Orduzu Sulama Birliğini yönetecek çapı yok. Atalar boşuna dememiş: ekmeği ekmekçiye ver, bir ekmek de üste ver.

BUNLARA DA BAKIN