Önce Ak Parti’ye tehdit Sonra Büyükşehir’e ziyaret

Önce Ak Parti’ye tehdit Sonra Büyükşehir’e ziyaret.

Önce Ak Parti'ye tehdit  Sonra Büyükşehir'e ziyaret
Malatya
Önce Ak Parti’ye tehdit Sonra Büyükşehir’e ziyaret.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Akçadağ Muhtarlar Derneği Malatya Büyükşehir Belediyesinde bir dizi ziyaretler yaptı.

Akçadağ Muhtar Derneği Başkanı Eyüp Gönültaş beraberinde bazı mahalle muhtarları ile Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcıları İnanç Kara Ölmeztoprak, Latif Okyay ile Kültür A.Ş.’nin genel müdürlüğü görevine getirilen İnşaat Mühendisi Kazım Aydın’ı makamlarında ziyaret ederek başarı diledi. Ziyaretlerde kısa bir konuşma yapan Dernek Başkanı Gönültaş,31 Mart 2019 yerel seçimleri sonrasında Büyükşehir de başlatılan yeniden yapılanma sürecinde çok doğru ve yerinde adımlar atıldığı belirterek yapılan çalışmalar için Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür etti.

Ziyaretlerde duydukları memnuniyeti dile getirirken,Ölmeztoprak,Okyay ile Aydın ise Akçadağ Muhtarlar Dernek Başkanı Gönültaş’a ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek burada bir basın açıklamasında bulunan Akçadağ Muhtarlar Dernek Başkanı Eyüp Gönültaş, Akçadağ Belediye Meclisi, Eylül ayı toplantısında Levent Vadisi’nin turizm fizibilite projesine AK Partili ve MHP’li üyelerin ret oyu kullanmasına tepki göstermişti.

Tek sebep Akçadağ Belediyesi’nin bağımsız olmasıydı, tek sebep muhalefet olmaktı.Seçimler bittiğinde şu açıklamayı yaparlar; önümüze bakacağız oy verene vermeyene eşit mesafede durup memlekete hizmet edeceğiz derler.Kim ki memlekete yapılacak hizmete engel olursa bunun vebalini ödeyecektir.Kendileri ödemez ise çocukları torunları ödeyecektir" dedi

Akçadağ’a gelecek hizmetleri kimsenin engellemeye hakkının olmadığını kaydeden Gönültaş, "Herkes yerini bilecek.Vallahi soracağız billahi bunun hesabını soracağız demişti

Son Güncelleme: 12 Eylül 2019 17:26

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 2

  • Mehmet | 13 Eylül 2019 18:44

    Yeni Kültür AŞ genel müdürünün Maski Genel Müdürü ile akrabalığı var mı?

  • akçadağlı | 13 Eylül 2019 10:22

    Bu muhtar şovdan başka birşey yapmıyor. Kendini biryelrele mi hazırlıyor haberin olsun kuru gürültüye insanımız eyvallah etmez. hangi düzlemde olduğu belli olmayan bu muhtar ve ekibi ortalığı karıştırıp nemalanmanın peşinde. Ve bir de dernek başkanı var malum dernek başkanı o da kendini bir yerlere hazırlamanın derdinde. Yani anlayacağınız çıkarlarının peşindeler.

BUNLARA DA BAKIN