MHP’den Murat Nalçacı Açıklaması

MHP’den Murat Nalçacı Açıklaması.

MHP'den Murat Nalçacı Açıklaması
Siyaset
MHP’den Murat Nalçacı Açıklaması.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

MHP Malatya İl Başkanlığı tarafından yazılı açıklama

23 Ağustos 2019 Cuma günü meydana gelen, taraflardan birinin Malatya Büyükşehir Belediyesinde görevli Daire Başkanlarından biri olan Murat Nalçacı’nın diğer tarafta da fuar stand pazarlığı adı altında para ilişkisine girdiği kişilerin yer aldığı bir kavga olayında İlginç ve izahatsız bir şekilde Malatya Milliyetçi Harekat Partisi İl Başkanlığı ve İl Başkanımız Ramazan Bülent Avşar’ın adı kullanılmıştır.
Şöyle ki; Murat Nalçacı isimli şahıs malum dönemler de Malatya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde en önemli pozisyonlar da kimyası nedeniyle yer almış , şimdi de aynı kimyayla aynı amaca hizmet eden sadece isim değişen başka bir yapıyla yürüyen, güç kimde olursa kıblesi o yöne değişen bu zat, kendisiyle aynı omurga yapısına sahip kendilerini gazeteci olarak tanımlayan ancak bu sıfata dair hiç bir eğitimi, donanımı olmadan, internet kafelerde kurulmuş sitelerde kimliksizler tarafından desteklenmektedir. Şimdi bu kırıntılardan nemalanmaya çalışan kendilerini gazeteci olarak tanımlayan para ile çalışan kiralık kalemlere söyleyecek çokta bir şeyimiz yoktur. Söyleyecek tek sözümüz, ne Milliyetçi Hareket Partisine ne bu davaya gönül vermiş hiç bir il başkanına ne de hiç bir ülkücüye bu tarz zatların iftira atamayacaklarıdır. Bu zatlar bu iftiraları atacak yüreklere sahiplerse ki bizler bu kırıntıların zerre yürekleri olmadıklarından zerre şüphemiz yoktur, onları vicdanlarıyla baş başa bırakıyoruz. Bu asılsız ve yalan haberleri yapan tetikçiler ve arkalarındaki karanlık eller hakkında gerekli başvurular tarafımızca Malatya Cumhuriyet Başsavcılığına yapılacaktır. Kamuoyuna duyurulur.

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2019 14:45

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 6

 • Çıtmıktılı | 02 Eylül 2019 03:55

  Bu nasıl bir üslüp bu nasıl bir basın açıklaması. Siyasi partimisiniz kabadayımısını z

 • Rıdvan | 01 Eylül 2019 10:14

  Bu üslup bir partiye yakışmıyor.

 • Molla Kasım | 31 Ağustos 2019 21:52

  Davul Murat Nalçacının boynunda. Tokmak ise kimin elinde belli değil. Belli olan bir şey varsa o da tokmağın Murat Nalçacının elinde olmadığıdır. Eğer memlekette hukuk varsa basın savcıları bunu suç duyurusu kabul edip soruşturma açmaları gerekir. Açıkça Nalçacı resmi olmayan para ilişkilerine girmekle suçlanıyor. Bu Büyükşehirde bir yolsuzluk var suçlamasıdır. Bunun muhatabı Selahattin Başkandır. Selahattin Başkanin mutlaka buna cevap vermesi lazım. Aksi halde Nalcacıya atılan dayağın arkasında ben Selahattin Başkan var derim. Kıramayacağı birinin telefonuyla görev verdiği Nalçacıyı bezdirip yollamak istiyor.

 • Murat | 31 Ağustos 2019 21:00

  Metindeki uslubunuz daha çirkin

 • ertan | 31 Ağustos 2019 15:21

  Biz Bülent Başkanın arkasındayız. Allah ülkücü harekata zeval vermesin.

 • Vedat | 31 Ağustos 2019 15:20

  Tebrik ederim sizi. Tarafsızlığınızı ortaya koydunuz.Hem Nalçacı haberini yaptınız hemşeride MHP nin cevabını. Yorum katmadan dürüstçe. Keşke diğer sitelerde sizin gibi tarafsız olsa. Herkese eşit dursa.

BUNLARA DA BAKIN