Mersedes Kadir'in Evi Yandı

Malatya'da Yangın Mersedes Kadir'in Evi Yandı

Mersedes Kadir'in Evi Yandı
Asayiş
Malatya'da Yangın Mersedes Kadir'in Evi Yandı

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Malatya'da Yangın meydana geldi.

Tecde Mahallesi Muhtarı Ali Yiğit'in yaptığı açıklamada Mahallemiz Musa sokağın arkasında bahçelik kısımda henüz nedeni belirlenemeyen sebeple çıkan evlere sıçramadan itfaiyenin zamanında müdahelesiyle söndürüldü.

Olay saat 15.30 sıraları da meydana geldi.Bir vatandaşın yangını görmesi uzerine 110 itfaiye çağrı merkezine haber vermesi uzerine itfaiye ekipleri çok kısa bir zamanda yangın yerine ulaştı.Bahçelik kısımda başlayan yangına zamanında müdahele edilmeseydi.Neredeyse bir sokak tamamen yanabilirdi.

Musa sokakta bulunan evlerin tamamen müstakil tek katlı ve bitişik şekilde olması nedeniyle başlayan yangın evden eve sıçrayabilirdi. Hatta itfaiye ekiplerinin soğutma işlemi sırasında yan taraftaki evin çatısından dumanlar yükselmeye başladı.Rüzgarın etkisiyle kıvılcımlar ondilin tabakası üzerine sıçramış.İtfaiye ekipleri tekrardan müdahele etmesiyle ikinci yangın tehlikeside önlendi.

Yanan bahçelik kısım ise Malatya'nın sevilen yüzü mersedes kadirin evinin olduğu öğrenildi.Bilindiği gibi Mersedes Kadirin evi 2 yıl önce yanarak zarar görmüştü.

Son Güncelleme: 30 Haziran 2019 18:51

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN