Merdivenlerde fenalaşan öğretmen hastanede öldü

Merdivenlerde fenalaşan öğretmen hastanede öldü

Merdivenlerde fenalaşan öğretmen hastanede öldü
Gündem
Merdivenlerde fenalaşan öğretmen hastanede öldü

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Bursa'nın İnegöl ilçesinde evine gittiği sırada merdivenlerden düşen ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Hacer Salih İlkokulu 4'üncü sınıf öğretmeni İsmet Ulaş'ın (55) sınıfında yas ve gözyaşı vardı

Olay, Sinanbey Mahallesi meydana geldi. Hacer Salih İlköğretim Okulunda sınıf öğretmeni olan 55 yaşındaki İsmet Ulaş, tek başına kaldığı evine geldiği sırada merdivenlerden çıkarken aniden fenalaştı. Yere yığılan Ulaş, haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ancak burada yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. İsmet Ulaş'ın cansız bedeni, ölüm sebebinin belirlenmesi üzere Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.28 yıldır öğretmenlik mesleğini yapan İsmet öğretmenin cenazesi, defnedilmek üzere İstanbul'dan uçakla memleketi Malatya'ya gönderildi.

Okula geldiklerinde öğretmenlerinin hayatını kaybettiğini öğrenen öğrenciler, büyük üzüntü yaşadı. Öğretmen için okul idaresi tarafından sınıfta tören düzenlendi. Öğretmen masasına İsmet öğretmenin fotoğrafı konulurken; törende öğrenciler ile veliler çok sevdikleri öğretmenleri için gözyaşı döktü. 55 yaşındaki İsmet Ulaş'ın okullarında 4 yıldır görev yaptığını belirten okul müdürü Mustafa Zengin, Okulumuzda sevilen öğretmenlerimizden olan İsmet öğretmenimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Çok iyi biriydi. Ailesine başsağlığı diliyorum. O bir eğitim şehididir. Öğretmeninizin tavsiyelerini yerine getirip çok daha başarılı öğrenciler olun dedi.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN