Malatya'da kısmi su kesintisi uyarısı

Malatya'da bazı bölgelerde 21 Kasım günü kısmi içme suyu kesintisi uygulanacak.

PAYLAŞ

Malatya’da bazı bölgelerde 21 Kasım günü kısmi içme suyu kesintisi uygulanacak.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, merkez ilçe Battalgazi Eskimalatya bölgesi Alibaba, Karababa ve Karahan içme suyu depoları isale hattı bağlantı çalışmaları nedeniyle 21 Kasım 2019 Perşembe Günü 06.00-18.00 saatleri arasında, aşağıda belirtilen mahallelerde 13 saatlik su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; Alibaba, Karababa ve Karahan içme suyu depoları isale hattı bağlantı çalışmaları yapılacağı bildirildi.

Bu çalışmaların yapılabilmesi için, Alacakapı, Bahçelievler, Boran, Hasırcılar, Karabağlar, Karahan, Kemerköprü, Meydanbaşı, Toygar ve Yeni Mahallesi’nde, 21 Kasım 2019 Perşembe Günü 06.00-18.00 saatleri arasında su kesintisi yaşanacak.

Abonelerin mağdur olmamaları için gerekli önlemleri almaları istendi.

Malatya Sanal Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

 • Reklamcılar | 19 Kasım 2019 20:55

  Malatyada su sıkıntısı var reklam in pesindeler maskinin genel müdürü festivallerde dolanıyor bu nasil yoneticilik insanlari magdur etmeyemi geldiniz yoksa reklamami zaten Selahayyin gurkanı arkasina almis size yaşar karatasin suyu akıyor keyfi yerinde bunlara oy verin bunlar suyunuzu akıtır

 • Mehmet TOY | 19 Kasım 2019 19:41

  MASKİ'yi Y K yönetmiyor zaten. R T M Ç ve avaneleri yönetiyor. Kilit noktadaki bir çok ismin yeri değiştirildi veya gönderildi. Allah Malatyalılara yardım etsin en ufak bir kuraklıkta dahi çok büyük sıkıntılar yaşanır. Yaşar bey emekliliğinde iyi anılmak istiyorsa şimdiden önlem alması gerekir. İş bilen adamlar bu kadar kolay harcanmamalıydı.

 • Sedat | 19 Kasım 2019 16:55

  Siz 48 saate göre tedbirinizi alın. Ağamın işi belli olmaz.

 • Çok komik duruma düştük | 19 Kasım 2019 15:55

  Maskiyi yaşar karataş yönetemiyor her gün bir sıkıntı adam astigim astik kestiğim kestik diyor

BUNLARA DA BAKIN