Keskin Büyükşehir Belediyesinden neler istedi?

Keskin Büyükşehir Belediyesinden neler istedi.

Keskin Büyükşehir Belediyesinden neler istedi?
Özel Haber
Keskin Büyükşehir Belediyesinden neler istedi.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Malatya Büyükşehir Belediyesinin esnaf ve sanatkardan 1 yıl süreyle emlak vergisi ve su parası almamasını istedi.

 

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odasında esnaflarla toplantı yaptı. Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantıya Bakan Pekcan’ın yanı sıra Vali Aydın Baruş, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Milletvekilleri Öznur Çalık ve Ahmet Çakır, TESK Genel Başkanı Pendevi Palandöken ile esnaf temsilcileri katıldı.

 

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a seslenerek, Büyükşehir Belediyesinin esnaf ve sanatkardan 1 yıl süreyle emlak vergisi ve su parası almamasını istedi.

Son Güncelleme: 08 Şubat 2020 19:34

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 4

 • Esnafa mı, Vatandaşa mı | 09 Şubat 2020 13:44

  Deprem sonrası esnaf için birçok teşvik ve destek için çalışmalar başlatıldı lakin kafama takılan yapılacak bu destekler esnafın ticari faaliyetini nasıl etkiler yani esnaf iş yapamadıktan sonra bu destekler boşa diye düşünüyorum ama vatandaşa maddi destekler getirilirse vatandaş bu destekleri piyasaya sürerek esnafların satışlarını arttıracaktır, yani herkes kazanacaktır. Rabbim bütün esnafın ve vatandaşın işini kolaylaştırsın, yardımlarını esirgemeyen yöneticilerimizden razı olsun.

 • Malatya 44 | 09 Şubat 2020 07:06

  Esnaf da vatandaştan 1 yıl para almasın, sonuçta depremden biz de etkilendik.

 • Salih | 09 Şubat 2020 00:53

  Selahattin başkan talimat vermiştir. Vatandaştan su parası bir süre alınmasın yada sular kesilmesin diye. Adam gibi adamdır. İnsanını böyle bir afet sonrası yüz üstü bırakmaz

 • Bizde isteriz | 08 Şubat 2020 20:06

  Vatandaşın günahı ne en fazla darbeyi vatandaş yedi onlar için neden bişey talep etmiyorsunuz

BUNLARA DA BAKIN