Kayısı Festivali’ne Pamela’yı getirmek kimin fikriydi?

Şarkıcı Pamela’nın Malatya Kayısı Festivalindeki konserinin iptal edildiği iddia ediliyor.

Kayısı Festivali'ne Pamela'yı getirmek kimin fikriydi?
Malatya
Şarkıcı Pamela’nın Malatya Kayısı Festivalindeki konserinin iptal edildiği iddia ediliyor.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

İddialara göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sosyal medya hesaplarından çok sert bir şekilde eleştiren ve son İstanbul seçimlerinde ise “Herşey çok güzel olacak” diyerek Ekrem İmamoğlu’na açık destek veren şarkıcı Pamela’nın tepkiler üzerine Malatya Kayısı Festivalindeki konseri iptal edildi.

 

Malatya’da 17-21 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan 23. Uluslararası Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivaliyle ilgili  1 Temmuz Pazartesi günü Ramada Altın Kayısı Otel’de düzenlenen Basın Toplantısında festivalin beşinci gününde(21 Temmuz) Ümit Besen ve Pamela’nın sahne alacağı açıklanmış ve tüm kamuoyuna duyurusu yapılmış, 2 Temmuz’da ise Malatya Büyükşehir Belediyesinin resmî sosyal medya hesaplarından Pamela paylaşımında bulunulmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sosyal medya hesaplarından çok sert bir şekilde eleştiren ve son İstanbul seçimlerinde ise “Herşey çok güzel olacak” diyerek Ekrem İmamoğlu’na açık destek veren şarkıcı Pamela’nın tepkiler üzerine Malatya Kayısı Festivalindeki konseri iptal edildiği iddia ediliyor.

21 Temmuz’da sahneye sadece Ümit Besen çıkacak. 13 Temmuz’da Malatya Büyükşehir Belediyesinin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda Pamela ismi kaldırıldı. Pamela’nın getirilme fikrinin ise kimden çıktığı ve hangi sponsorun karşılayacağını beyan ettiği ise merak konusu oldu.

Son Güncelleme: 14 Temmuz 2019 12:20

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN