İnönü Üniversitesi 38 personel alacak

İnönü Üniversitesi yayımlamış olduğu personel alım ilanına göre bünyesindeki eksikliğini tamamlamak için farklı kadrolarda alım yapacağını duyurdu.

İnönü Üniversitesi 38 personel alacak
Eğitim
İnönü Üniversitesi yayımlamış olduğu personel alım ilanına göre bünyesindeki eksikliğini tamamlamak için farklı kadrolarda alım yapacağını duyurdu.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Üniversitesi 657 Sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar doğrultusunda bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda ve niteliklerde toplamda 38 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Ayrıca ilanda da belirtildiği üzere adaylara herhangi bir yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın adayların KPSS puan türlerine göre sıralama yapılarak sözleşmeli personel alımı yapılacak.

İnönü Üniversitesi toplamda 38 kişilik boş kadro ile ön lisans mezunu 35 hemşire, 1 biyolog ve 2 sağlık teknikeri alımı yapacak. Söz konusu ilana erkek veya kadın adaylar başvuru yapabilecekler.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlgili üniversitenin personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu PersoneliSeçme Sınavından Ön Lisans mezunu olanlardan KPSSP93 puan türünden puan almış olmak ve daha önce çalıştığı kamu kurumu veya kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak şartları aranıyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İnönü Üniversitesi personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlandığı tarih olan 8 Şubat 2019 tarihi itibari ile başlamış ve 15 gün içerisinde yapması gerekiyor. Buna göre İnönü Üniversitesi personel alımı başvuruları en geç 22 Şubat 2019 tarihine kadar yapılması gerekiyor. Adayların başvurularını, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar teslim etmesi gerekiyor.

Son Güncelleme: 09 Şubat 2019 20:31

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN