Malatya

Arapgir'de 500'e yakın bina depremden zarar gördü Arapgir'de 500'e yakın bina depremden zarar gördü
Jandarmadan depremzedelere yardım Jandarmadan depremzedelere yardım
Bakan Kurum Malatya'da incelemelerde bulundu Bakan Kurum Malatya'da incelemelerde bulundu
Depremzedeler için psiko-sosyal müdahale ekibi Depremzedeler için psiko-sosyal müdahale ekibi
TOBB, TESK ve Hak-İş başkanlarından yaralı depremzedelere ziyaret TOBB, TESK ve Hak-İş başkanlarından yaralı depremzedelere ziyaret
Öğrencilerin ilk yarı sonu etkinliği ilgi gördü Öğrencilerin ilk yarı sonu etkinliği ilgi gördü
AFAD hasarlı köy evlerine zorlu koşullarda ulaşmaya devam ediyor AFAD hasarlı köy evlerine zorlu koşullarda ulaşmaya devam ediyor
Bakan Gül deprem bölgesinde Bakan Gül deprem bölgesinde
Malatyasporlu taraftarlar depremzedeleri unutmadı Malatyasporlu taraftarlar depremzedeleri unutmadı
Başkan Çınar, depremde hasar gören ev ve iş yerlerini inceledi Başkan Çınar, depremde hasar gören ev ve iş yerlerini inceledi
Malatya'nın her noktasında saha çalışması sürüyor Malatya'nın her noktasında saha çalışması sürüyor
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Malatya'da hasar gören camiyi inceledi Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Malatya'da hasar gören camiyi inceledi
İnce ve Gönültaş'tan birlik ve beraberlik mesajları İnce ve Gönültaş'tan birlik ve beraberlik mesajları
Depremde yaralanan hayvanlar tedavi edildi Depremde yaralanan hayvanlar tedavi edildi
Ünlü rapçiler deprem bölgesinde Ünlü rapçiler deprem bölgesinde
Başkan Gürkan depremde hasar gören yerleri ziyaret etti Başkan Gürkan depremde hasar gören yerleri ziyaret etti
Malatya Haberleri

Yeşilyurt Belediyesi sosyal ve spor tesisleri depremden dolayı 24 saat açık

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından Elazığ ve Malatya illerinde vergi kanunlarının uygulanması bakımından 3 ay süreyle mücbir sebep hali ilan edildiğini, uygulamanın Yeşilyurt İlçesinde de yerine getirileceğini söyledi.

Malatya'da depreme doğumhanede yakalandılar

Malatya'da özel bir hastanede doğum yapan kadın ve sağlık görevlileri, depreme hastanede yakalandı. Sağlık görevlilerinin büyük korku yaşadığı deprem anında doktor sakin olun telkinleri ile personeli sakinleştirmeye çalıştı.

Malatya'da depremin acı bilançosu

Malatya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, depremin Malatya'daki acı bilançosu açıklandı. 4 kişinin öldüğü 318 kişinin yaralandığı deprem nedeniyle ilk tespitlere göre Doğanyol'da 54, Battalgazi ve Pütürge ilçelerinde birer konut yıkıldı.

İlk yardım eğitimine katılan mahalle muhtarlarına sertifikaları verildi

Yeşilyurt Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ile İnönü Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Dekanlığının işbirliğiyle düzenlenen 'İlk Yardım Eğitim' seminerine katılan Yeşilyurt İlçesindeki muhtarlara sertifikaları takdim edildi.

MÜSİAD Başkanı Poyraz'dan deprem açıklaması

Elazığ merkezli meydana gelen ve Malatya'da da ciddi hasarlara yol açan 6,8 şiddetinde deprem sonrası açıklama yapan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz, 'Can ve mal kaybının yaşandığı depremler toplumsal dayanışmayı, millet olarak kenetlenmeyi de beraberinde getirmiştir. Acılar paylaşılmış, her türlü zaiyatlar milletçe giderilmeye çalışılmıştır' dedi.

20 tır temel ihtiyaç malzemesi Malatya'ya ulaştı

Türkiye genelinden deprem bölgelerine yardımlar devam ediyor. İTO'nun ihtiyaç malzemeleri taşıyan 20 tırı bölgeye ulaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'da deprem bölgesinde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'daki incelemelerin ardından Malatya'nın Doğanyol ilçesine geldi. Depremzedelerle buluşan Erdoğan, Zemin etütlerini yaptırarak, vatandaşları geçici çadırlardan da kurtarıp kalıcı konutlara alacağız dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, inceleme yaparken bir deprem daha oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, depremden etkilenen Malatya'nın Doğanyol ilçesinde inceleme yaptığı esnada 5.1 büyüklüğünde bir artçı deprem meydana geldi. Sarsıntının ardından depremzedelerin çadırlarını gezen Erdoğan, en kısa sürede depremzedelerin daha sağlam konutlara kavuşturulacağının müjdesini verdi.

Deprem sırasında yaralananlar hastanede tedavi altında

Malatya'da deprem sırasında panik yaparak yaralananların hastanedeki tedavileri sürüyor.

Depremde Yeni Cami hasar gördü

Elazığ depreminde Malatya merkezde bulunan Yeni Cami depremden etkilenerek hasar gördü.

Deprem anında kendisini dışarı attı, yaralanmaktan son anda kurtuldu

Depremin şiddetli bir şekilde hissedildiği yerlerden Malatya'nın Kale ilçesinde bir market sahibinin deprem anında kendini dışarı atar atmaz raflardaki ürünlerin döküldüğü anlar kameraya yansıdı.

Malatya'da tüm sosyal tesisler depremzedeler için açıldı

Malatya'da deprem sonrasında belediyelere ait tüm sos tesisler, yaşam merkezleri ve kıraathaneler, depremzedelerin hizmetine sunuldu.

Tatlıcıda acı anlar

Elazığ depreminin yakından hisseden Malatya'daki bir künefe salonunda yaşanan panik anları, cep telefonu görüntülerine yansıdı.

Muhtar Yiğit, depremden korkup evlerine giremeyenleri camilere davet etti

Malatya'da deprem artçılarının devam etmesi nedeniyle çok katlı evlerde yaşayıp da oturdukları dairelerine gitmeyenler camilere davet edildi.

Deprem anında aynalar yere düştü

Elazığ Sivrice merkezli depremin en fazla yaşandığı komşu şehir Malatya'da bir ayna satan iş yerinin güvenlik kamerasına deprem anı saniye saniye yansıdı.

Malatya'da vatandaşlar deprem sonrası camilere sığındı

Elazığ depreminin yıkıcı olduğu Malatya'da depremin hemen ardından artçı sarsıntılar devam ederken bazı vatandaşlar ise dondurucu soğuktan korunmak için camilere sığındı.

Toplam 12577 haber.