Gündem

Gündem Haberleri

MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’nin Almanya Gezisi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı – Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. E. Semih YALÇIN’ın “MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’nin Almanya Gezisi ” hakkında yapmış olduğu yazılı basın açıklamasında bulundu

HİDAYET KARACA TAHLİYE Mİ EDİLDİ?

14 Aralık operasyonunda tahliye bilmecesi...

16 Devlet Başkanı Şehitler Abidesinde

Çanakkale Kara Savaşları'nın 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla Şehitler Abidesi'nde düzenlenen anma töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ortak acıları, yeni düşmanlıklar üretme değil; dostluğun, sevginin, barışın aracı haline dönüştürme konusunda Çanakkale’nin tüm dünyaya, tüm toplumlara örnek olmasını temenni ediyorum” dedi

57. Alaya Vefa Yürüyüşü

Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanlığınca düzenlenen "57. Alaya Vefa Yürüyüşü" binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

AK Parti merkez seçim lokaline silahlı saldırı: 1 ölü

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) Batman'daki seçim lokaline düzenlenen silahlı saldırı sonucu AK Parti eski milletvekili Nezir Nasıroğlu'nun oğlu Abit Nasıroğlu hayatını kaybetti.

GÜRKAN, BU GÜN MİLLET İRADESİNİN TEMELLERİNİN ATILDIĞI GÜNDÜR"

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Gürkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın, çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayram olduğuna dikkat çekti.

Yeşilyurt Belediyesi Yeni Başkanını Ağırladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Özel Melahat Abla Çiçek Kreş ve Ana Okulu öğrencisi Burak Karan'a bıraktı. Temsili Başkan Burak Karan, Yeşilyurt Belediyesine eğitime ve spora verdiği destek için teşekkür etti.

BAŞKAN KIZILDAŞ'IN 23 NİSAN BAYRAMI MESAJI

rguvan Belediye Başkanımız Mehmet Kızıldaş’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı;

57. ALAY VEFA YÜRÜYÜŞÜNE MALATYA’DAN 90 GENÇ KATILIYOR.

7. Piyade Alayı şehitleri başta olmak üzere tüm Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl olduğu gibi bu sene de 25 Nisan’da Vefa Yürüyüşü düzenlenecek.

SANATÇI KAYAHAN...

ERDOĞAN ERMENİ SOYKIRIMI İLE İLGİLİ KONUŞTU

Kazakistan’a hareketinden önce Esenboğa Havalimanı’nda soruları cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Parlamentosu'nda oylanacak Ermeni soykırımı karar tasarısıyla ilgili bir soru üzerine, "Türkiye’nin böyle bir vebali ve suçu asla kabul etmesi mümkün değildir, bunu herkesin bilmesi lazım" dedi.

Türkiye’ye getirdiğimiz yeniliktir

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Seçim beyannameleri AK Parti'nin Türkiye'ye getirdiği yeniliktir. Beyannamelerimiz Türkiye'nin nereden geldiğini, nereye gideceğini gösteren metinler olmuştur" dedi.

“Tarihçilerin İşini Din Adamları Aldığı Zaman, Oradan Hakikat Değil, Hezeyan Çıkar”

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda TİM heyetini kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1915 olayları için Vatikan’da düzenlenen pazar ayininde ‘soykırım’ ifadesini kullanan Papa’nın sözlerini eleştirerek, “Tarihi olayların kendi mecrasından, kendi gerçek zemininden çıkartılıp, ülkemiz ve milletimiz aleyhine bir kampanya aracı haline getirilmesine izin vermeyeceğiz. Acıları yarıştırmanın, acılar üzerinden bir siyasi rant elde etmenin çabası içinde değiliz. Bugün Ermeni meselesini tartışmak istiyorsak, önce hadiseyi gerçek boyutlarıyla ortaya koymamız lazım, bu da tarihçilerin işidir” dedi.

BAHÇELİ'DEN SERT AÇIKLAMA: "ŞAYET DANIŞIKLI DÖVÜŞSE..."

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’nin “Ağrı’da Vuku Bulan Bölücü Terör Saldırısı” hakkında yazılı basın açıklaması yaptı.

Toplam 1278 haber.