Etiketler

MASKİ genel kurulu yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Kurulu, ilçe belediye başkanları ve büyükşehir belediye meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Büyükşehirden ‘Algı Operasyonu’

Büyükşehirden "ALGI OPERASYONU"

Bahri her türlü hizmeti hak ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Akçadağ ilçesinde yoğun mesaide. Havaların mevsim sıcaklığına gelmesi, salgın sürecinde hayatın normale dönmesiyle birlikte Büyükşehir Belediyesi, saha çalışmalarına hız verdi. Akçadağ'da MASKİ Genel Müdürlüğü altyapı çalışmaları, Büyükşehir Belediyesi ise yol çalışmaları yapıyor.

Skandala karşı çıkan müdür istifa etmiş

Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü 28 tonluk hurda sayaç skandalı ile çalkalanıyor. Bu skandala karşı çıkan şube müdürü istifa etmiş.

Büyükşehirde skandal

Malatya Büyükşehir Belediyesi bu skandal ile çalkalanıyor...

Yatırımları görüştüler

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş'a ziyarette bulunarak yatırımlar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

MASKI personelleri karantinaya alındı

MASKI personelleri karantinaya alındı.

Malatya’da trambüs ve otobüs kullanacakların dikkatine

Malatya’da trambüs ve otobüs kullanacakların dikkatine.

MASKİ ekipleri kesintisiz su için 24 saat sahada

MASKİ, Korona virüsü ile mücadelede en temel ihtiyaç olan suyu Malatya halkına kesintisiz bir şekilde ulaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Turgut Özal Tıp Merkezi Ticarethane mi?

MASKİ’nin İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezine içme suyunun tonunu 8.5 TL’den satması tepki topluyor.

MASKİ’de pul yolsuzluğu

MASKİ’de pul yolsuzluğu.

Başkan Gürkan doğu kanalizasyon hattı çalışmasını inceledi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve MASKİ Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş, Haliloğlu Çiftliği'ndeki polis noktasında gerçekleştirilen yatay sondaj çalışmalarını yerinde inceledi.

Depremde alt yapı sıkıntısı yaşanmadı

AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş'ı ziyaret ederek, 24 Ocak'ta meydana gelen 6.8 şiddetindeki deprem sonrasında yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Malatya’da Su kesintisi olacak

Malatya’da Su kesintisi olacak İşte o Mahalleler

MASKİ’den çok önemli su açıklaması

MASKİ’den çok önemli su açıklaması.

MASKİ 2019 yılının son 9 ayında 18.5 milyon lira yatırım yapmış

MASKİ 2019 yılının son 9 ayında 18.5 milyon lira yatırım yapmış.

İçme suyu zammını Nisan'a kadar erteliyoruz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, MASKİ'nin içme suyu için aldığı yüzde 20'lik zam kararını Nisan ayına kadar erteleyeceklerini açıkladı.

Malatya’da İçme Suyuna Zam

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) Genel Kurulunda yapılan oturumda içme suyuna kararı alındı.

MASKİ'den kaçak su taraması

Malatya'da içme suyuyla ilgili, sayaç değişimi, borçtan, kelepçe ve mühür ile sayaçlı abonesiz olmak üzere toplam 66 iş yerine işlem uygulandı.

Su sayaçlarında don uyarısı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından soğuk havaların etkisini göstermeye başladığı bu günlerde su boruları ve sayaçların dondan etkilenebileceği belirterek, önlem almaları için vatandaşlar uyardı.

Meclis’te Başkan Gürkan’a teşekkür için Başkanlar sıraya girdi

Meclis’te Başkan Gürkan’a teşekkür için Başkanlar sıraya girdi

MASKİ gezici vezne ile ödeme kolaylığı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, gezici vezne aracı ile tahsilat veznelerinin bulunmadığı mahallelere giderek, vatandaşlara faturalarını ödeme noktasında kolaylık sağlıyor.

Başkan Gürkan, içme suyu isale hattında inceleme yaptı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde MASKİ Genel Müdürü Yaşar Karataş ile birlikte Melekbaba deposundan Alibaba, Karababa ve Karahan depoları arası içme suyu isale hattında yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Çerçi’nin Başkan Yardımcısı MASKİ’de Daire Başkanı oldu

Başkan Çerçi’nin Başkan Yardımcısı MASKİ’de Daire Başkanı oldu.

Yine maski Yine araç ihalesi

MASKİ 88 araç kiralamak için ihale tarihini açıkladı.

MASKİ 'den Araç İhalesiyle İlgili Açıklama

MASKİ 'den Araç İhalesiyle İlgili Açıklama

MASKİ'den uyarı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 13 ilçede oluşturulan yeni ekiplerle, kaçak su kullanımı ile mücadele çalışmaları başlattığını, yapılan tespitler sonucunda kaçak su kullanan kişiler hakkında cezai işlemler uygulanacağını duyurdu.

Başkan Güder'den MASKİ'ye ziyaret

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Şahnahan'daki 60 kilometrelik alt yapı yatırımda sona doğru

Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından Şahnahan Mahallesinde sürdürülen içme suyu ve kanalizasyon şebeke hatları yenileme çalışmalarında son yaklaşıldı.

Başkan Gürkan'ın Yazıhan ziyaretleri

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yazıhan ilçesinde bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu. Geziye Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Karataş, meclis üyeleri, bazı daire başkanları, şube müdürleri, Yazıhan'a bağlı mahalle muhtarları da eşlik etti.