2. Ordu'ya destek ziyareti

Malatya'da esnaf temsilcileri, 2. Ordu Komutanlığını ziyaret ederek, Barış Pınarı Harekatını desteklediklerini bildirerek, başarı dileklerinde bulundular.

2. Ordu'ya destek ziyareti
Malatya
Malatya'da esnaf temsilcileri, 2. Ordu Komutanlığını ziyaret ederek, Barış Pınarı Harekatını desteklediklerini bildirerek, başarı dileklerinde bulundular.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Malatya’da esnaf temsilcileri, 2. Ordu Komutanlığını ziyaret ederek, Barış Pınarı Harekatını desteklediklerini bildirerek, başarı dileklerinde bulundular.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren, esnaf odası başkanları ile birlikte 2.Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mahmut Altun’u ziyaret ederek, Barış Pınarı harekatından dolayı Türk Silahlı Kuvvetlerine başarı dileklerinde bulundular ve desteklerini ilettiler.

Keskin ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede; “Malatya esnaf camiasının duruşu her zaman nettir ve bellidir. Tarafımız ve safımız devletimiz ve milletimizin yanıdır. Biz esnaf camiasıyız, yarın şöyle olursa, böyle olursa diye düşünmeyiz, vatanımız için, milletimiz için bugün ne yapmamız gerekiyorsa yaparız. 2. Ordu Komutanlığını ziyaret ederek, Barış Pınarı Harekatından dolayı Mehmetçiklerimize, gözbebeğimiz şanlı Ordumuza başarı dileklerimizi ilettik. Rabbim ordumuzu muzaffer eylesin. Rabbim Mehmetçiğimizin ayağın ataş değdirmesin. Şanlı Ordumuzun ülkemizin istikbali için başlatmış olduğu Barış Pınarı Harekatını desteklemeyen alçakları, ihanet içinde olanları, hainlerle birlikte yol yürüyenleri ise kınıyorum. Sonuna kadar Şanlı Ordumuzla birlikteyiz.” dedi.

ESKKK Başkanı Ali Evren ise, Barış Pınarı Harekatını esnaf camiası olarak desteklediklerini ifade edip, Barış Pınarı Harekatının başarı ile tamamlanması için dua ettiklerini kaydetti.

Son Güncelleme: 11 Ekim 2019 15:13

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 1

  • Alper | 12 Ekim 2019 11:48

    Vatana canımız feda. Allah Mehmetçiğimizi esirgesin korusun. Tüm Türkiye şanlı ordumuzun yanında. Ama bu şöför şevket dolmuş şöförlüğü yapsın. İli gücü fırsatçılık reklam sallamasyon. 6 ayda en az 6 yöresel ürün fuarı oldu. Her seferinde bir kaç trilyon Malatyalın parası esnafın cebine değil dışarıya gitti. Şevket beğ çıkıp bir laf etmedi. Etmezse. Selahattin Gürkan malatya esnafının cebine girecek paralar dışarı akıyor umrunda değil. 3-5 kişi rant sağlıyor gerisi mühim değil. Böyle fuar mı olur tam kasaba pazarına döndü. Tarım Gıda il Müdürü denetlemez. Belediye mi o zaten dert etmez. Olan Malatyama olur. Bu beyler atmaya devam eder. Neyse buna layıkmışız.

BUNLARA DA BAKIN