Esenlik'ten personel açıklaması

Esenlik Koronavirüs iddialarına cevap verdi.

Esenlik'ten personel açıklaması
Gündem
Esenlik Koronavirüs iddialarına cevap verdi.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Esenlik'te çalışan bir market çalışanının Kovid-19 testinin pozitif çıktığı haberlerinin sosyal medyada çıkmasının ardından ESENLİK'TEN iddialara yalanlama geldi.

İŞTE O AÇIKLAMA

Sosyal Medya’da ve bazı WhatsApp gruplarında Esenlik SüperMarketimizde çalışan bir personelimizin koronavirüs taşıdığı haberleri tamamen asılsızdır. 

Tüm Şubelerimizde çalışan personellerimiz Devletimizin aldığı tedbirler ve Sağlık Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda gerekli hijyen kurallarına uyarak çalışmaktadırlar. Malatya’nın bir çok yerinde faaliyetlerini sürdüren Esenlik SüperMarketler her zaman hemşehrilerinin hizmetinde olmaya devam edecektir. 

Bu tür bilgi kirliliğine yol açan, sosyal medya ve WhatsApp gruplarında vatandaşlarımızı tedirgin edenlerle ilgili yasal işlem başlatacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

ESENLİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Son Güncelleme: 05 Nisan 2020 21:03

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 2

  • Ramazan Özen | 07 Nisan 2020 18:15

    Maske

  • Tolga 44 | 07 Nisan 2020 02:28

    Böyle bir şirketin karalama kampanyasına maruz kalması beni üzmüştür kendini kanıtlamış vatandaşın güvenini kazanmış bir kurum olan Esenlik Şirketine Güvenimiz Tamdır bu salgın olayı başladığından beri her kurala harfiyen uyarak örnek olmuştur Malatya'nın Gözbebeği ESENLİK Şirketinin Hep Yanındayız

BUNLARA DA BAKIN