Erdoğan Yuvasına döndü

İş adamı Malatyalı Reşat Erdoğan İyi Parti'den istifa ederek Bahçeli'den özür dileyerek MHP'ye geçti

PAYLAŞ

İYİ Parti kurucularından Reşat Erdoğan, Meral Akşener’in 4. Olağanüstü Kurultayında FETÖ’nün şifreleme sistemiyle örtüşen bir hile yaptığını belirterek, dava arkadaşlarına MHP’ye katılmaları çağrısı yaptı.

 

Erdoğan, “MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ‘Mesele koltuk meselesi değil, dava meselesi, Türkiye meselesi, milli beka meselesi’ diye bas bas bağırırken kulaklarımızı tıkamış olmamızdan dolayı da hem MHP ve liderinden hem de büyük Türk milletinden özür diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Reşat Erdoğan Kimdir?

1961 yılında Malatya'da doğdu. Anne adı Besi, baba adı Faik’tir. İlkokulu Necatibey İlköğretim Okulu’nda, ortaokulu Malatya İmam Hatip Lisesi’nde okuduktan sonra Malatya Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. 

 

4 kuşaktır ticaretle uğraşan bir ailenin ferdi olan Reşat ERDOĞAN öğrencilikle birlikte 15 yaşında ticaret hayatının içinde yer aldı. 

 

Ankara ve İstanbul merkezli şirketleri ile gıda, inşaat, enerji, eğitim ve basın yayın sektörlerinde çalışmalarına başarıyla devam etmektedir. 

Sosyal hayatın içinde aktif bir şekilde bulunan Reşat ERDOĞAN şirketleri aracılığı ile eğitime katkı sağlamadaki hassasiyetiyle de ön plana çıkarak takdir toplamaktadır. Erdoğan 5 çocuk babasıdır. 

 

27. dönem İYİ Parti Ankara milletvekili adayı olmuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN