Enver Kiraz önce İstifa etti sonra vazgeçti

Enver Kiraz önce İstifa etti sonra vazgeçti.

Enver Kiraz önce İstifa etti sonra vazgeçti
Siyaset
Enver Kiraz önce İstifa etti sonra vazgeçti.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

CHP Malatya il Başkanı Enver Kiraz gece geç saatlerde sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımla CHP il başkanlığından istifa ettiğini açıkladı. Kiraz daha sonra sosyal Medyada bu paylaşımı kaldırdı. Kiraz’ın neden istifa ettiği ve neden vazgeçtiği merak konusu oldu.

 

Sosyal medya üzerinde yaptığı açıklamada Kiraz; 

"Yaklaşık 9 yıldır büyük bir onurla ve gururla yürüttüğüm, partim sevdam CHP il başkanlığı görevinden tamamem kişisel nedenlerle istifa ediyorum. İstifa dilekçemi genel merkezimizle paylaşacağim. Bugüne kadar bana güvenen, inanan, birlikte yol yürüdüğüm herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kimsenin ikna noktasında bir çaba içerisinde olmamasını, birazcık hatırım varsa özellikle rica ediyorum, çünkü çok mecbur kalmazsam böyle bir karar almazdım. Yönetimimiz en kısa zamanda biraraya gelerek yeni il başkanını tüzüğümüz gereğince seçecektir.

İl başkanımız kim olursa olsun onun ve partimin emrinde sonuna kadar mücadelemize omuz vereceğime söz veriyor. Bütün yol arkadaşlarımı çok seviyorum. Bu duygularla bu bir son degil mücadele için elbette bir başlangıçtır. Hepimizin yolu açık olsun..." dedi.

Son Güncelleme: 06 Nisan 2020 02:29

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 1

  • hasan kaçan | 09 Nisan 2020 11:57

    işte size siyasetçinin tanımı, bugün ak dediğine yarın kara diyebilmeli. 5-10 dk önce ne konuştuğunu unutabilmeli. maalesef türkiye deki siyasetçilerin tipik özellikleri böyle. Sözlerinin arkasında durmazlar, konuştuklarını yok ben söylemedim derler, yaptıklarına yok yapmadım derler.. Gevşek adamlar velhasılı kelam. bu yüzdende kimse inanmıyor ve güvenmiyor siyasetçilere.

BUNLARA DA BAKIN