Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Malatya Programı belli oldu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Eylül 2019 Pazar günü Malatya’ya geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Malatya Programı belli oldu
Siyaset
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Eylül 2019 Pazar günü Malatya’ya geliyor.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Vuslat Gazetesi’ne açıklama yapan AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, “Cumhurbaşkanımızı ağırlamanın gururunu yaşayacağız. Toplumun tüm kesimlerini kucaklayan, halkıyla iç içe olan Cumhurbaşkanımızı Malatya’ya yakışır şekilde ağırlayıp buradan memnun bir şekilde uğurlayacağız” diye konuştu.

MİLLETVEKİLİ TÜFENKCİ’NİN OĞLUNUN DÜĞÜNÜNE KATILACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programı hakkında bilgi veren Koca, “Cumhurbaşkanımız saat 13.00’da ilimize teşrif edecekler. İlk olarak Önder İmam Hatipliler Derneği’nin düzenleyeceği programda konuşma yapacak. Ardından il ve ilçe teşkilatlarımızın katılımıyla düzenlenecek toplantıya katılıp, teşkilatımıza hitap edecek. Aynı günün akşamında da Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci’nin oğlu Melih Tüfenkci’nin düğün törenine katılacak. Daha sonra şehrimizden ayrılacak” dedi.

Öte yandan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın miting programı düzenlemeyeceği öğrenildi.

 

 

 

Son Güncelleme: 25 Ağustos 2019 00:13

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 3

  • NİKAH | 26 Ağustos 2019 12:07

    ÖYLE DEMEYİN ARKADAŞLAR BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ PEK ALA NİKAH KIYIP ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERDE BOY GÖSTERİYOLAR BUNLAR DA Bİ HİZMET SONUÇTA(!)

  • seda cengiz | 26 Ağustos 2019 10:57

    chp li selahattin gürkan la miting mi yapılır . ak partinin işe aldığı herkesi işten çıkarıyor şimdide sözleşmeli memurları işten çıkaracakmış

  • Reis Gelecek | 25 Ağustos 2019 11:16

    Malatya ya seçim sonrası ne hizmet yapıldı, Malatya halkı memnun değil ki reis te sizlerden memnun ayrılsın bunlar elbette görülüp duyulacak

BUNLARA DA BAKIN