Büyükşehir ihalesinde tutuklama

Büyükşehir ihalesinde tutuklama.

Büyükşehir ihalesinde tutuklama
Asayiş
Büyükşehir ihalesinde tutuklama.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklama göre 06.01.2020 günü Malatya Büyükşehir Belediyesi binasında gerçekleşen çay ocağı ihalesinde şüpheli V. Ö. isimli şahsın tanımadıkları kalabalık bir grup ile birlikte ihale bölgesine gelerek kendilerine ihaleye gireceklerini söylediklerini 8 bin Türk Lirası vermeleri akabinde ihaleye girmeyeceklerini söylemek suretiyle müşteki şahıslardan bu parayı aldıkları ancak farklı tarihlerde işyerine gelerek 2 bin lira ve 4 bin lira daha para aldıkları sürekli telefon ile ve yüz yüze tehdit etmeleri sonrasında V.Ö. isimli şahsın açık kimlik bilgilerinin tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışmalara başlanmış.

 

Şüpheli şahıs Yeşiltepe mahallesi ardiyeciler sitesinda yakalanmıştır. Şahsın Mala Zarar Verme ve Tehdit suçlarından aranma kaydı olduğu anlaşılmıştır.

 

Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilen şüpheli Mahkemece Tutuklandı.

Son Güncelleme: 17 Şubat 2020 22:52

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 1

  • engin | 18 Şubat 2020 11:09

    SANAL HABERE SESLENİYORUM Yıllardır habercilik adına,insanların gözünü boyayan bazı haber sitelerinin bile bir yerlere savrulduğu şu dönemde,insanların doğru ve güvenilir haberde ümidi olan sanal haber,ALLAH rızası için şu ihaleleri biraz sorgulayın, A firması doğrudan teminle ihaleye girmeden ihale alıp,B firmasına daha düşük bir rakamla hiç bir şeye elini sürmeden tekrar ihale etmesini, DİĞER BİR KONU önceki dönemde,kenar mahallerinin alt yapı işlerinde kullanılması için japonyadan yüzde altmışı hibe olup geri kalanı uzun yıllara yayılan bir kredi ve hibe desteği alınmıştı şimdi o destek tekrar iade edilmiş LÜTFEN bunun sebebini bir sorun bunların üzerine gitmezseniz bu vebale sizde ortak olursunuz

BUNLARA DA BAKIN