Bülent Tüfenkci'den Büyükşehir Belediyesine tepki!

Bülent Tüfenkci'den Büyükşehir Belediyesine tepki!

PAYLAŞ

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisinin işadamı Ethem Sancak’a fahri hemşehrilik beratı vermesi ortalığı karıştırdı.

 

Büyükşehir Belediye Meclisinin, 2020 yılının ilk toplantısında konuşan Selahattin Gürkan, “İş adamı Ethem Sancak ise bana özel olarak telefon açarak Malatya’nın hemşehrisi olmaktan duyacağı mutluluğu dile getirdi” demişti.

 

Malatyalılara yakışır insanlara vermek gerekir

 

AK Parti Milletvekili Bülent Tüfenkci, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü vesilesiyle Malatya Söz gazetesine ziyaret gerçekleştirdi."Malatya'nın Fahri hemşeriliği önemli. 2 Cumhurbaşkanı yetiştirmiş ve gerçekten Türkiye'nin birliği ve beraberliği noktasında her zaman baş aktör olmuş önemli spor adamları, sanat camiasına önemli bir insan yetiştirmiş bir Malatya'nın hemşeriliği de önemli. Bunu tabi Büyükşehir Belediye Başkanımız özellikle Malatya ile olan ünsiyetlerini arttırma noktasında düşünerek, gerçekten değerli bakanlarımıza ve geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımıza da ilk defa Türkiye'de hemşerilik beratını Malatya verdi. Dolayısıyla bunu önemsiyoruz. Ama verirken de, Malatyalılara yakışır insanlara vermek gerekir" ifadelerinde bulundu.

Malatya Sanal Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

 • Has hemşehri | 11 Ocak 2020 23:40

  “İş adamı Ethem Sancak ise bana özel olarak telefon açarak Malatya’nın hemşehrisi olmaktan duyacağı mutluluğu dile getirdi” Selahattin Başkanın, Ethem Sancakla nasıl bir bağlantısı varmışki, özelden bu konu için şahsını aramış anlam veren varmı? Ethem bey gibi ünlü bir iş adamının Malatya nın hemşehrisi olması kendisine ne kazandıracakki? ülkemizde o kadar vilayetin içinden neden Malatya? Malatyaya birşeyler kazandırmışmı yoksa Selahattin başkanın şahsi görüşü doğrultusundamı Hemşehrilerilik beratı veriliyor?

 • Yunus | 11 Ocak 2020 18:47

  Haftasonu küçük otobüslere verilmezse halk otobüsçüleri nasıl kar edecek tek taraflı düşünmeyin adamlar gariban belediyenin parası çok zaten

 • ismail | 11 Ocak 2020 17:03

  selahattin başkan akşam söylediğini sabah inkar ediyor bunada bir yalan uydurur nerde bu klavye yalakalari padişah ettiler başımıza bu yalakalar ise bile gitmiyorlar avantada maaş alıyorlar öyle bir zaman olmuş ki baş kıç olmuş kıç baş olmuş

 • Malatyalı | 11 Ocak 2020 16:57

  Malatyalıyi haftasonları küçük otobüslere mahkum ettiniz,seçimde ölünüz bile yüzde 45 alırsa değiştirirseniz belki

BUNLARA DA BAKIN