Başkan Gürkan’dan Başkan Gevrek’e tam destek

Başkan Gürkan’dan Başkan Gevrek’e tam destek.

Başkan Gürkan'dan Başkan Gevrek'e tam destek
Özel Haber
Başkan Gürkan’dan Başkan Gevrek’e tam destek.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Er TV’de Hülya Kaya’nın sorularını cevapladı. Gürkan’ın YMS Başkanı Adil Gevrek’i savunması sunucu Hülya Kaya’yı tedirgin etti.
Başkan Gürkan Yeni Malatyaspor hakkında sorulan bir soruya Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek’e tam destek verdiğini açıklaması ardından Hülya Kaya’nın ısrarla Adil Gevrek’i tekrar sorması akıllarda soru işareti bıraktı.
Şimdilik birlik zamanı olduğunu söyleyen Başkan Gürkan, “Yeni Malatyaspor’un ligde kaldıktan sonra Başkan Gevrek’in Başkanlığında Malatya’nın bütününü temsil eden bir yönetimle devam etmesi gerektiğini” söyledi.
Başkan Gürkan‘ın Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek hakkında olumsuz konuşmamasını hazmedemeyen Program Sunucusu Hülya Kaya, Adil Başkanı tekrar sorunca, "Adil Başkanın takımı nerelerden nereye getirdiğini hepimiz biliyoruz, evet yanlışlıklar yapılmıştır ama şimdi bunları konuşma zamanı değil" diyerek Başkan Gevrek’e tam destek verdi.
Program boyunca siyasi konularda tek bir farklı soru soramayan Kaya, konu Yeni Malatyaspor ve Adil Gevrek’e gelince gazetecilik aklına geldi. Keşke Selahattin Gürkan veya Büyükşehir Belediyesi ile ilgili de bu kadar rahat soru sorabilseydi.

Son Güncelleme: 20 Mart 2020 22:50

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 1

  • Ömer | 20 Mart 2020 23:38

    Bunu haber diye okumak isterdim. Ama yazılan metin çok basit ve haber metni şeklinde yazılmamış sosyal medyada paylaşılan bir görüş gibi olmuş. Lütfen haber yaparken ve yazarken daha dikkatli olun.

BUNLARA DA BAKIN