UEFA da Başlıyoruz


   Başlamaya hazırlanmak ve iyi başlamak çok önemli. Yeni hocamız Sergen YALÇIN,  yüzde altmış hazır olsak iyidir dedi ama acaba bu oran yeter mi veya yüzde altmış hazır olabildik mi?

   Elde olmayan sebeplerden ötürü transferler tamamlanamadı veya bazı önemli isimler UEFA'ya  yetişmedi, şimdiye kadar 8 transfer yapıldı ama hepsi hazır değil. Önemli isimlerden Guilherme ve Gökhan TÖRE takımla beraber pazar günü çalışmaya başladılar. Elbette ki hocamıza güvenmek zorundayız. Sahaya rakip OLIMBIJA ' yı  yenecek bir 11 çıkaracaktır. Kafamda canlandırdığım ilk 11 şöyle, Farnolle, Chabeck, Mina, Hadebe, Erkan- Donald, Murat,  Ahmet, Bifouma, Fofana ve Jahovic.  Bu kadronun ne kadar etkili olabileceğini de tam olarak kestiremiyorum.

   Yönetim güzel transferler yaptı ve yapmaya devam ediyor, son olarak Tunus Milli takım orta sahası Chalali bize katıldı. Sadık için de çalışmalar sürüyor, benim hala şüpheli baktığım Jahovic' tir. Göztepe de ki o Jahovic yok sanki. Yapılan 8 transferin 5 tanesi ilk 11'e girerse bu başarı sayılır. 2 tane de nokta transfer yapılırsa mesele bitmiş sayılır. Ama hala sol bek alınmadı acaba Mustafa ve Hadebe 'ye mi güveniyorlar. İşin doğrusu 5 yıldır başarılarını idame ettiriyorlar, umarım bu başarı devam edecektir.

   Son olarak şunu demek istiyorum, Dünyada en ucuz Kombine ve bilet bizde, buna rağmen seyirci gene gelmiyorsa benim haklılığım bir daha ortaya çıkacaktır. Anlayan anlar.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
31Oca

Alanya Malatya Maçı

17Oca

Başakşehir - Malatya

26Ara

Gaziantep Malatya Maçı

20Ara

Malatya - Rize

13Ara

Beşiktaş - Malatya