MALATYASPOR PRESTİJİNİ YÜKSELTMELİDİR


Bu sezonun ilk yarısının lideri Başakşehir 2. si ise Malatyaspordur.. Puan eşitliğinde Trabzon'un üstümüze çıkması için 2. maçta bizi 5-0 veya daha farklı yenmesi gerekiyor. İkili averaj sistemi böyle uygulanıyor.
İkinci olduğumuz halde 17. Durumdaki Fenerbahçe her an medyada haber olurken bizden hiç bahsedilmiyor.
Şu EVKUR ve YENİ ibarelerinin kaldırılması ivedilikle elzemdir. Evkur firması ve efsane Malatyaspor la anlaşmaya gidilip bu sorun çözümlenir. Yarın bu 3 isimle UEFA ya gitsek Avrupa da bize gülerler. Her konuyu başarmış bu hakkaniyetli yönetim bu pürüzü de halleder kanısındayım. Prestij için çok önemli bir hususiyettir.
Tam beş senedir bu takım ve bu yönetim müthiş işler başarıyor. Hepsini kutluyoruz. Bu sezon arasında transferlerde daha öncelikli yapılacak en önemli faaliyet ALTYAPI yı güçlendirmektir.
 Bu kadro zaten 2. olmuş. Şampiyonluk beklenmediğine göre, transfere harcanacak para alt yapıya sarf edilmelidir. Fazla transfer iyi kadro demek değildir. Her zaman oturmuş kadrolar başarılıdır. Ha, BOTAİP ve SADIK a iyi para verilirse satılmasında bir beis olamaz. Tabidir ki yerine az paraya daha kaliteli adamlar almak şartı ile.
 Sezon başından beri yazıyorum. Bir sol bek. Çabuk bir kanat oyuncusu, Ve satılanların yerini fazlasıyla dolduracak futbolcular mutlaka alınmalıdır. Fakat 2. olan kadronun başarısını getirmez. Zira ben oturmuş kadrodan yanayım. En önemlisi de ALTYAPI.
Beni takip eden tüm okurlarımın yeni yılını candan kutlar saygılarımı arz ederim.
 

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
31Oca

Alanya Malatya Maçı

17Oca

Başakşehir - Malatya

26Ara

Gaziantep Malatya Maçı

20Ara

Malatya - Rize

13Ara

Beşiktaş - Malatya