Malatya - Galatasaray


    Galatasaray’ın,  Kasımpaşa ve Brugge maçlarını izledim. Bizi yenebilecek bir oyun oynayamıyorlar.   Henüz kadroları tam oturmuş gözükmüyor.  Fakat bizde sakatlar kervanına Bifouma’nın da katılması geçekten üzücü.  Fofana da yetişemez ise işimiz çok zor.  Sergen Hoca nasıl bir 11 çıkaracak gerçekten merak konusu.

   Gökhan TÖRE hala İspanya’da tedavi oluyor.  Yani iki kanadımız kırık.  Bu maçı az hasarla atlatmak zorundayız.  Şahsen ben beraberliğe bile razıyım.

   Güzel futbol oynayan Trabzon ve Malatya’ya adeta nazar değdi.  Her iki takım da çok önemli sporcularından yoksun kaldılar.  Futbolda bu olumsuzluklar olabiliyor.  Bu  durumlarda  Teknik  patron mağrifetini  sergilemek  zorunda.

    Malatya şehri,  elinden geleni yapıp,  yönetime ve teknik heyete destek vermek zorunda.  Galatasaray memleketimize senede bir kez geliyorsa işte bunu müspet yönden değerlendirmek bizlerin görevidir.   Seyircimize haykırıyorum.  Ankara’da güzel bir futboldan sonra rakibe 4 gol atmış takımımızın bu maçında da stadı doldurmayacaksak, ne zaman dolduracağız.

     Herkesi takımını canı gönülden desteklemek adına stada davet ediyorum. Ne başka Malatyaspor var ne de başka MALATYA.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
31Oca

Alanya Malatya Maçı

17Oca

Başakşehir - Malatya

26Ara

Gaziantep Malatya Maçı

20Ara

Malatya - Rize

13Ara

Beşiktaş - Malatya