Malatya - Başakşehir


     Lig başlarken, daha önce yenemediğimiz Başakşehir ile ilk maçımızı oynayacağız. 4 UEFA Maçından sonra, Lig heyecanımız pazar günü Başakşehir'le başlayacak. İyi başlangıçlar iyi de devamlar getirir.  UEFA eleme maçlarında Başakşehir'i pek beğenmedim. Daha doğrusu Abdullah AVCI dönemindeki takım gibi değil.

    Bizim de eksiklerimiz var. Ben bu Erkan KAŞ'ı geldiğinden bu yana beğenmedim. Allah için bir orta atabildiğine tanık olamadım. Bekler orta atamasa  Jahovic topla nasıl buluşacak. Chabeka, Partizan maçında sakatlandı fakat TRT spor sakatlığı hakkında bilgi vermedi. Umarım maça yetişir. Zira o Buğra da bu takımın oyuncusu olamaz. Yönetim de sol bek alacağına elindeki Bülent'i de verdi, anlaşılır değil. 

    Partizan maçında defansımız iyi idi. Buğra bir açık verdi ama değerlendiremediler.  Bu maçta da gol yemeden gol atmalıyız. 1-0 olsun bizim olsun. 3 Puanla başlamak çok önemlidir. Stat  önceki maç gibi olursa mesele yok. Ama rakip kaleciye yabancı madde atmak çok çirkindi. UEFA dan muhakkak ceza gelir. Bu türlü hareketler ne kazandırır,  anlamış değilim. Zarardan başka bir şey değil, saha cezaları ve para cezaları kapıya dayanır. Malatyalıya yakışmaz.

     Başkana bir daha sesleniyorum, bu takıma bir sol bek ve bir golcü lazım. Hem de acil. Alınmasa tehlike yaşayabiliriz. Sergen Hocaya güvenim tamdır. İnşallah evimizdeki bu ilk maçı alacağız.

Saygılarımla.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
31Oca

Alanya Malatya Maçı

17Oca

Başakşehir - Malatya

26Ara

Gaziantep Malatya Maçı

20Ara

Malatya - Rize

13Ara

Beşiktaş - Malatya