Göztepe - Malatya


Bu hafta oynayacağımız Göztepe maçı bizim için birçok önem arz ediyor. Yenildiğimiz Trabzon’u deplasmanda yenen Göztepe’yi yendiğimiz takdirde, Trabzon mağlubiyetini sıfırlamış oluruz. Ve en mühimi Lider olma şansımızı yükseltiriz.

   Kasımpaşa maçı sendromunu atlatmalıyız. Sergen Hoca kulübede olmayacak ama Ali RAVCI var. Formda olan Robin Yalçın’ın yerine de alternatifimiz elbette var. Umarım ki bu eksiklerden sıkıntı çekmeyiz. Zira Göztepe’nin de noksanları var.

   Belki de Kasımpaşa maçı ve hakemi bizi daha çok motive edecek, bizim daha ziyade kenetlenmemizi sağlayacak. Her şerde de bazen bir hayır vardır. Milli maç arasından sonra oynayacağımız Fener maçını da aşarsak Liderliğimiz engellenemez. Kayseri’nin yendiği Feneri biz neden yenmeyelim.

   İnanıyorum ki bu takım çok büyük işler başaracak. Hem Ligde hem de Ziraat kupasında sonuna kadar gidecektir. Kupada rakibimiz KEÇİÖREN. Onu eleyip son 16 ya kalırız.

   Hakem Arda KARDEŞLER Bursa bölgesi hakemidir. Bu sezon Galatasaray ve geçen sezon 5-0 yendiğimiz Trabzon Maçlarımızı yönetti. Biz oynadıktan sonra hakkımızı yiyecek bir kişilik değildir. Benim şahsen bu hakemden bir korkum yok.

   Kulübede olmasa da ben bu Sergen Hocaya çok güveniyorum. Hep büyük düşünür. Ve büyük işler yapan çok zeki bir adamdır. Allah onunda Malatya’nın da yolunu açık etsin.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
31Oca

Alanya Malatya Maçı

17Oca

Başakşehir - Malatya

26Ara

Gaziantep Malatya Maçı

20Ara

Malatya - Rize

13Ara

Beşiktaş - Malatya