EMİNİM BALIKESİRİ MIHLAYACAĞIZ!..


Milli maç arası iyi oldu. Yeni Malatyaspor  arayı iyi değerlendirdi.Sakatların oynayacak olmasıda sevindirici...Her zaman sölerim söylemeyede devam edecem.İrfan Buz ve ekibine güvenim sonsuzdur..

Futbolda istikrar evet önemlidir.Bir takımın gidişatı istikrara bağlıdır.Nitekim 5 haftalık iyi futbol ve akabinde Denizli mağlubiyeti sonrası, yer yerinden oynaması bizleride üzdü. Sosyal paylaşım sayfaları süslendi durdu.Tepki yağdı takıma ve teknik heyete. Oysaki birlik ve beraberliğin sağlanması gereken günlerdeyiz. Bu işi bile bile teknik heyeti istifaya çağıranları şahsım hayretle izlemektedir. Ve düşüncelerim , haydi İrfan Buz ve ekibi gitti varsayalım, bu saatten sonra gelecek teknik direktör takıma ne yapacak Allahaşkına. Akabinde aklınızda geçen bir teknik direktörmü varki, bu denli bir maç sonrası veryansın ediyorsunuz...Bizler ligin başından berli yırtındık durduk. İyi yönetilmiyoruz diye.Şu anlarda birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu günlerde bu söylemimide artık bir kenara attım.Ve takımı topyekün desteklemeye karar verdim.Sebeb, "İYİ BİR MALATYASPOR"lu oluşumdan.

Takımımız dış saha maçları kadar artık son maçlara baktığımızda iç saha maçlarında da başarı sağlamaktalar.Bilinmeliki bu takım ligin en düşük maliyetli takımı. Bu şartlar altında olması gereken en güzel futbolu kanaatimce sahaya yansıtılmaktadır.Bu hafta oynayacağımız  Balıkesirspor karşılaşmasında da inanıyorum ki takımımız gerekeni yapacak ve bu maçta bize yine güzel futbol ve galibiyet hediye edecektir.

Yeni Malatyaposr ve Elazığspor taraftarlarının kömürhan da buluşarak  teröre  tek yürek olarak tepki koymasıda apayrı sevindirici ve akabinde bir çok kulüp taraftarlarına örnek olacak cinstendi.Şahsım adına Yeni Malatyapsor derebeylerinin liderliğinde gerçekleşen teröre karşı tek yürek olan her iki taraftar gruplarınıda canı gönülden kutluyorum. Bizlerde bu vefakar , cefakar taraftarlarımız olduğu sürece takımında sırtı yere gelmeyecektir...

saidyalcin@hotmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
06Ağs
25Tem
10Tem

Her Kesimden Tepki...

02Tem

Haydi Rast Gele…!

05Haz