Neden Bütün Dünya Referandum’dan Hayır Çıksın İstedi ? ( 2 )


Yani şimdi oturun ve aklı selim bir şekilde  şöyle bir etraflıca düşünün; 95 yıl önce Osmanlıyı parçalamış ve milletimizi yok etmek isteyen Batılı Hristiyan Haçlı devletleri; ABD’si ile İngiltere’si ile Almanya’sı ile kıssacası topyekün tüm Hristiyan Haçlı zihniyeti birleşerek son 15 yıldır ayakları üstüne kalkmaya çalışan Türkiye’nin önün kesmek için, bütün terör örgütleri ile HAYIR cephesinde yer alıp, Türkiye’nin önünü kesmek istediler..

Evet, bildiğiniz gibi, resmen bütün Hristiyan Haçlı Dünyası Türkiye’nin önünü kesmek için, çok şiddetli bir şekilde HAYIR kampanyaları başlatarak, Türkiye’nin önünü kesmek istediler. Çünkü bu bölgede Türkiye’nin kalkınması demek, bu bölgede rol model, halkı Müslüman olan Osmanlının devamı lider  bir  millet olarak algılanacağı için, Hristiyan Haçlı Dünyası bu bölgede ki kendi çıkar ve menfaatleri için, bu durumdan son derece rahatsız olmaya başlamıştır..

 

Evet, değerli okurlarım: bütün bu söylediklerimiz çerçevesinde, Hristiyan  Haçlı zihniyetinin HAYIR kampanyasındaki asıl amaçlarını ve korkularını anladık..

 

Peki, sözde her açıklamalarında, tatürk’ün partisi olduklarını açıklayan CHP  ve sözde İslam tandanslı siyasi bir parti olan Saadet Partisinin şiddetli bir şekilde HAYIR  kampanyası sürdürmelerini nasıl anlamamız ve nasıl değerlendirmemiz gerekir?

Evet değerli okurlarım: bu konudan lafı hiç eğemedem, bükmeden şu gerçeği çok açık  ve net olarak söylememiz gerekir ki,  CHP, Saadet Partisi, HDP ve diğer marjinal sol partiler asla devleti milleti düşünmdiler. Çünkü bu söz konusıu siyasi partiler; adeta bir dernek mantığı ile hareket ederek, madem ki bu Cumhurbaşkanlığı sisteminde bizlerin bir siyasi parti olarak kazanmamızın imkanı yoktur,  o zaman Türkiye falan hiç bizim umurumuzda değil, bizde hayır diyerek bu sistemi engelemeye çalışacağız demek istediler..

 

Yani kısacası Kemal kılıçdaroğlu, Temel Karamollaoğlu, Doğu Perincek gibi diğer liderler, Türkiye’yi ve Türkiye’nin eleceğini değil, kendi şahsi ikballerini ve partilerinin kazanıp kazanamayacağı noktasında konuya yaklaşarak, Anayasının 18 maddesinin  değişmemesi için HAYIR kampanyasını sıkkı bir şekilde sürdürerek, 1982 anayassından hiç rahatsız olmadıklarını ortaya koydular... 

 

Yüce milletimiz şu gerçeği çok iyi gördü: bu bir siyasi partiler seçimi değildi. Bu yıllardır Türkiye’nin önünü tıkayan, iki başlı parlamenter sistemi değiştirmek için yapılan bir referandum ve bir halk oylaması idi.. Neden bunu istemiyorlardı?

 

Özelikle Kemal Kılıçdaroğlu ve Temel Karamollaoğlu’nun, bütün Hristiyan Haçlı Dünyasının 15 Temmuz’da FETÖ terör örgütünün yanında yer alıp HAYIR kampanyaları ile Türkiye’ye  saldırmaları karşısında, bu her iki siyasi partimiz Türkiye’nin yanında yer alacaklarına, maalesef bu her iki siyasi parti başkanlarımız  HAYIR kampanyasında Hristiyan Haçlı zihniyetinin yanında HAYIR diyerek yer almalarını milletimiz asla ve asla afetmeyecek ve unutmayacaktır.. 

 

Milletimiz, bu siyasi parti başkanlarımızın HAYIR demeleri ile ilgili  sığındıkları mazaretlerin hiç birini ciddiye almıyor..

Çünkü  bütün Haçlı Dünyası zihniyetine karşı, vatan, millet, bayrak, ezan ve dinimizin söz konusu olduğu böylesine kritik ve önemli bir referandumda, hayır diyen çoğu insanlarımızın  neye hayır dediklerini dahi doğru dürüst bildiklerini pek sanmıyorum...

 

Saygılarımla. Lutfucaner44@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!