15 Temmuz’da Türkiye Üçe Bölünecekti..!


15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili birçok şey söylenebilir. Milletimizin bin yıllık tarihinde böyle bir hainlik ilk defa sergilendi. Milletin uçakları ile kendi meclisini bombalayan, kendi Polisine ve kendi vatandaşlarına savaş uçakları ile mermi yağdıran vatan hainlerini milletimiz ilk defa gördü..

Bildiğiniz gibi, bu darbe girişimi ile ilgili belge ve bilgiler helen ortaya çıkıyor. Mobese kameralarından daha yeni yeni ortaya çıkan bazı  görüntüler ve belgeler, gerçekten insanın kanını donduruyor..

Bu darbe girişimi, aslında bir darbe ötesi, resmen bir işgal girişimiydi. Çünkü Amerika’nın asıl planı: eğer darbe gerçekleşseydi, Türkiye resmen üç bölünecekti. Evet, nasıl ki rüşvetin belgesinin olmadığı gibi,  bu iddiamızın da belki resmi belgeleri ortada olmaya bilir, Fakat şu pencereden baktığınızda,  ABD ve Batı için Türkiye’nin artık kullanma tarihi geçmiş ve son 15 yıldan bu yana, Türkiye eskiden olduğu gibi, onların her istediğine boyun eğen, evet efendim siz bilirsiniz  diyen bir Türkiye değildi artık..

Türkiye artık G20 ülkeleri arasına girmiş ve her gün biraz daha güçleniyordu. Savunma alınında şu anda kendi savunma ihtiyaçlarının % 70 son 15 yılda başarmıştı. İşte böylesine hızlı bir şekilde ilerleyen bir Türkiye’ye; ABD, İngiltere ve Batının göz yumması asla düşünülemezdi. Çünkü R.Tayyip Erdoğan’a, geçmişte Türkiye’yi yöneten siyasi liderlere yaptıkları gibi, her istediklerini dayatamıyor ve yaptıramıyorlardı..

İşte onun için, Türkiye’de güçlü bir lider ve güçlü bir iktidarı,  ABD, İngiltere ve Batı ülkeleri asla istemiyorlardı. Türkiye’nin artık bölünme zamanı gelmişti. 40 yıldır içimizde besledikleri FETÖ terör örgütü, PKK ve bazı sol örgütler vasıtası ile bütün devlet kademelerine sızarak, asıl amaçlarına kavuşacakları anı bekliyorlardı..

Evet, iddia ediyoruz; bu darbe girişiminin asıl amacı; Türkiye’yi üçe bölmekti. O gece eğer Darbe girişimi başarlı olsaydı; Ankara’dan doğu sınırlarımıza kadar, ipleri Amkerika’nın elinde olan kukla Ermeni Komünist bir  Kürt devleti kuracaklar ve birleşmiş milletler ve NATO’da da insan haklarını bahane ederek, buna göz yumacaktı. Çünkü Türkiye’nin güney doğu sınırında, 15 Temmuz’dan  üç gün önce; tüm terör örgütleri, PKK, YPG, DEAŞ ve tüm şer güçleri İncirlik üstünde bir işaret bekliyorlardı. Eğer darbe girişimi başarlı olsaydı, işgal hareketi resmen başlayacaktı ve Amerika başta olmak üzere, bütün batı  ülkeleri Türkiye’nin bölünmesinde son derece memnun olacaklardı..

Ankara’dan istanbul sınırına kadar, küçültülmüş bir Türkiye diyeceklerdi. İstanbul’dan Edirne ye kadar ise, bir Dünya finans merkezi devleti kuracaklardı..

Evet, bu söylediklerim ilk başta bir komplo teorisi gibi görüle bilir, fakat darbe girişiminin asıl perde gerisini incelediğimizde, Amerika’nın böyle bir planının olduğu bir gerçektir. Evet, Amerika nasıl ki yıllardır gözlerimizin içine baka baka Ortaduğu’yu paramparça etti ise, Türkiye’yi’de 15 Temmuz gecesi resmen üçe bölecekti. 15 Temmuz gecesinde Olanları tekrar tekrar anlatmaya gerek yoktur. Çünkü milletimiz gördü  ve yaşadı..

Evet, son yüz yıldır Ortadoğu’yu işgal edip babalarının çiftliği gibi sömürenler; Türkiye’nin son 15 yılda ortaya koyduğu kalkınma performansı ile bölgesinde sömürüye karşı bir rol model oluşturması ve diğer Ortadoğu ülkelerine örnek teşkil etmesi, ABD ve Batıyı son derece rahatsız ettiği için, işte bu vesile ile yıllardır içimizde besledikleri FETÖ terör örgütü başta olmak üzere, bütün gizli örgütlerini, 15 Temmuz gecesi harekete geçirdiler..

Evet, o gece darbe girişimi başarılı olsaydı, Türkiye şu anda resmen üçe bölünecekti ve Birleşmiş milletler ve NATO da buna resmen göz yumacak ve bu durumu bir oldu bitliye getirileceklerdi. Amerika, NATO ve Birleşmiş milletler, biz Kürt halklarının hakkını savunuyoruz diyeceklerdi... Eğer dikkat etti iseniz, darbe girişimi başarılı olmadı diye, Amerika yöneticileri ve Batı Dünyası günlerce resmen bir moral bozukluğuna girdiler darbe girişimi başarılı olmadı diye..

Maalesef milletimizin bir kısmı, siyasi düşüncelerinden dolayı, halen asıl tehlikenin farkına değildirler. 15 Temmuz gecesi Türkiye R.Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile resmen ikinci bir kurtuluş savaşını yaşadı. Maalesef görüyoruz ki, bu ülkede bazı insanlarımız bütün bu gerçekleri halen kavrayabilmiş değildirler..  Peki o birilerine soruyoruz; geçmişte darbeler karşısında bazı siyasi liderlerimizin yaptığı gibi, eğer R.Tayyip Erdoğan’da, yalınız kendisini düşünüp her hangi bir ülkeye kaçsaydı, Türkiye’nin şu anda durumunun nasıl olacağını hiç düşünebiliyor musunuz ???

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!