TEŞEKKÜRLER ADİL BAŞKAN


Şampiyonluk her şeyden önce inanmaktır. Bizler inandık, Şampiyon olduk.

 

Maç seyircisiz oynandığından Malatya İnönü Kapalı Çarşısını dolduran binlerce taraftar maçı kurulan dev ekranlardan izledi. Malatya Cadde ve sokakları sarı kırmızıya boyanmıştı ve inanılmaz güzeldi Kapalı Çarşı meydanı. Maçın son düdüğüyle hasret kaldığımız şampiyonluk geldi.

 

Zorlu, stresli bir sezonu şampiyon olarak geride bırakmış olduk. Tarihin sayfalarına altın harflerle yazdık ŞAMPİYON MALATYASPOR…

 

Şampiyonlukta en büyük teşekkürü sevgili başkanımız Adil GEVREK’e yapacağım çünkü bu yolda büyük emeği olan, bize bu sevinci yaşatan Kulüp başkanı Adil GEVREK’tir. O tüm olanaklarıyla takımın yanında olarak büyük beklentimizi başarı ile sonlandırmamızı sağladı. Teşekkürler başkanım. Aldığın ağır cezalara rağmen hep takımın yanında oldun. Malatyaspor taraftarına hep sahip çıktın. Dahası alçak gönüllülüğünden hiç ödün vermedin. Başkanın yanı sıra yöneticilere, Adil başkanı yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum.

 

Taraftara gelince, sağolun vefalı cefalı Malatyaspor taraftarı. Sağolun tüm destekleriniz için. Yağmur çamur demeden, soğuklara aldırış etmeden, her yerde var oldunuz. Her zaman takımın yanında oldunuz. Zaman zaman üzülseniz de hiçbir zaman pes etmediniz. Ayrı ayrı hepinize teşekkür ediyorum.

 

Yıllardır hasretini çektiğimiz şampiyonluğa alnımızın teriyle ulaşmasını bildik. Zaten bu camianın yeri bu lig değildi. Daha güzel günler gelecek daha güzel yerlerde olacak Malatyaspor’umuz…

 

Çünkü biz inanıyoruz, biz inandıkça başarıyoruz.

 

Gün gelecek eski günlerdeki gibi Süper Lig’de olup büyük başarılar elde edeceğiz. Ben o günlerin geleceğine canı gönülden inanıyorum. 

 

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
21May

SÜPER LİG ÖYKÜSÜ

20May

HEDEF SÜPER LİG

06May

TEŞEKKÜRLER ADİL BAŞKAN

27Nis

ŞAMPİYONLUK İNÖNÜ'YE KALDI

21Nis

ŞAMPİYONLUĞA 180 DAKİKA