Bir Galoşla Muhalefet


Muhalefetin acizliği..

Bir galoştur gidiyor..

Bu kadar ucuz muhalefet olur mu derseniz yaşananları görünce olur diyoruz..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Polatlı da gerçekleşen hasad bayramı etkinliğinin ardından, elektrikle çalışan, 45 dakika şarz süresiyle 7 saat aralıksız çalışabilen ,Yüzde 95 e varan yakıt tasarrufu sağlayan, Türkiye nin ilk yerli üretim elektrikli traktör ün önünde bir fotoğraf paylaşıldı.. 

Fotoğrafın servis edilmesiyle birlikte fotoğraf önce sosyal medyada gündeme geldi daha sonra ise CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU nun gündeminde yerini aldı..

Ney'h aşkına Erdoğan ın geliş sürecini bilmeyen mi var..

Geçmiş tarihten bir örnek verelim..

Merhum   Fenerbahçe futbolcusu Sedat Balkaner'in eşi anlatıyor..

Eşim futbol oynarken yani meşhur iken etrafında yüzlerce insan vardı..Eşim amansız bir hastalığa yakalandı ve yatağa mahkum yaşamaya mecbur kaldı..Hastalığının ilk günleri gelen giden arayan soran çoktu..Ancak bir kaç ay sonra etrafımızda kimse kalmadı..Sadece iki kişi her hafta düzenli olarak evimizi ziyaret ediyor Sedat'ın başucunda oturup hal hatır edip, ihtiyaçlarımızı karşılıyordu..O kişi Recep Tayyib Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan dı..

Sonra eşim vefat etti..

Akşamın geç bir saatinde Erdoğan ve eşi taziyeye geldiler..Erdoğan bağdaş kurup Yasin Suresinin tamamını ezbere okuyup dua etti..İşte Erdoğan sevgisini yüreklere yazdıran buydu..

Erdoğan'ın katıldığı cenaze merasimlerinde tabuta omuz verdiğindeki samimiyeti, cenaze arabasına bindiğini,kabire girip arkadaşına son görevini yaptığını bilmeyen var mı?

O kadar yoğun mesaisi olmasına rağmen bizimle bi çay içmez misiniz davetini geri çevirmediğini, gittiği eve ayakkabısını çıkartarak, bağdaş kurarak, yaşlı varsa elini öptüğünü görmedik mi?

Erdoğan Siyasette geldiği her konuma...

Yer sofralarına diz çöküp oturarak geldiğini,gittiği taziyelerde bağdaş kurup,Yasin suresini ezbere okuduğunu bilmeyen var mı?

Erdoğan bütün enerjisini halka dokunmaktan alarak gelmiştir..

Fındık taban fiatının açıklandığı, elektrikli traktör başarısı bir kenara bırakılıp gündeme galoş geliyorsa burada ucuz muhalefet vardır..

Bu kadar ucuz bir muhalefet anlayışıyla ancak bu kadar yol alınır..

Erdoğan a kibir abidesi diyenlerin önce aynaya bakması lazım gelir dense ne olur..

Sanırım bu konuda en son konuşacak parti CHP olur..

Şehit ailesinin evine taziye ziyaretine giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu' nun ayağında galoşla girmesine ne denir..

CHP Genel Merkezinin her seçim sürecinde yayınladığı manifestoda gittiğiniz evlere galoşla girmeyiniz,makyaj yapmayınız uyarısı neyin göstergesi..

Demokrat partinin iktidara gelmesiyle; ne yani şimdi ülkeyi hassolar memolar  kasketliler mi yönetecek deyişlerini, köylülerin Kızılay Meydanına bırakılmayışları unutuldu mu?

Yapmayın beyler yapmayın..

Son 17 yılda yapılan, yollar,köprüler,barajlar,milli sihalar bütün baskılara  ve tehditlere rağmen alınan S 400 ler,  Milli Savunma Sanayiinde dışa bağımlılığın azalması bütün ekonomik baskılara rağmen ülkenin büyüme noktalarında geldiği durum bir tarafa bırakılıp bir galoşun peşine düşmek ancak acizliktir..

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
13Oca
12Oca

Ticaret ve Kurumsallık

10Oca
08Oca
06Oca

Kar Rahmettir..