YMS TV’de Bunlar Olmamalı!


Çok garip bir memleket olmaya başlıyoruz, neden mi? O kadar güzel bir dönem yaşıyoruz ki tarifi anlatılacak gibi değil. Galatasaray’ı, Fenerbahçe’yi, Trabzonspor’u yenmişsin, Başakşehirle deplasmanda berabere kalmış ve devreyi 3.sırada kapatmışsın. Hepimiz bu ortak mutluluğa şahitlik ediyoruz. Ama nedense acemi acemi işler yapıyoruz. Bunu da hiç anlamış değilim. Belki geçmiş dönemlerde bende bu tür yanlışlıklar içerisinde oldum ama böylesine durduk yere olmadım. 

Ya şimdi ne demek istiyorsun diye soranlar elbette olacaktır, açıklayayım…

Yeni Malatyaspor TV kurulduğunda buna en çok sevinenlerdenim. Sosyal medyada bunu ekrana getirmek popülerliğini artırmasa da önemli bir adım olarak görüyorum. Uydu sürecini hayata geçirmedikleri sürece de her yayını çok az kişi seyredecektir. Böylesine güzel bir olayın gerçekleşmesinde eminim ki sevgili Ali Karadeniz’in katkısı büyüktür. Delidir doludur hoş bir çocuktur ama tez canlıdır. İçindeki bir şeyler yapma duygusunu o kadar çok yaşıyor ki bunu da anlatırken bazı hatalar yapıyor. Örneğin; Ali’nin kesinlikle dış etkenlere karşı laf söylemesi etik değil. Bunu kasıtlı yaptığını düşünmüyorum ama söylemese çok daha iyi olacaktı.

İyi giden bir takımımız varken gündemi böyle basit şeylerle farklı yönlere çekmek, takıma zarar verir. Açıklamasında iki kişiyi örnek gösterdi. Bunların adını söylemeyeceksen o sözleri söylemenin de bir anlamı yok. O kendini biliyor, ismi bende kalsın gibi insanları zan altında bırakmak doğru değil. Malatya’da iki uydu kanalı var, ERTV ve VUSLAT TV. Demek ki bunu burada proğram yapan arkadaşlara söyledin. Görüyorum ki onlarda doğal ve haklı olarak sana cevaben açıklama yaptı. Ee şimdi ben size soruyorum; bu işin sonu nereye gidecek?

Oldum olası bu gizli gizli isim vermeden laf çakmalara hoşnut değilim. Bence yakın zamanda buluşup birbiriniz üzerindeki düşünceleri yüz yüze konuşup halledin. Bir daha da bunu herkesin ortak paydası olan Yeni Malatyaspor üzerinden yapmayın. Bağıra bağıra Avrupa’ya gidiyoruz derken bu tür şeylerle oyalanmak istemiyoruz. Sizleri seviyorum… 

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Mar

Suç Yönetimde!

10Mar

Bu Ayıpta Bize Yeter!

03Mar

Yeter Artık!

25Şub

Bunlara Kim Hesap Soracak?

17Şub

Bunun Hesabı Sorulmalı!