Türkiye'nin en genç muhtar adaylarından biri Malatya'dan

Malatya Özalper Mahallesi'nden muhtar adayı olan 20 yaşındaki Abdullah ALTIN

Türkiye'nin en genç muhtar adaylarından biri Malatya'dan
Malatya
Malatya Özalper Mahallesi'nden muhtar adayı olan 20 yaşındaki Abdullah ALTIN

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Malatya Özalper Mahallesi'nden muhtar adayı olan 20 yaşındaki Abdullah ALTIN , 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere hazırlanan Altın, bu seçimlerdeki en genç muhtar adaylarından biri. Kendisi gibi genç olanlara hizmet etmek için aday olduğunu belirten Uğurlu, "1999 yılında Malatya Özalper mahallesinde doğdum.

20 yıldır Özalper Mahallesinin çocuğuyum. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde bende Özalper Mahallesi Muhtar adayıyım. Muhtar olarak sizden biri olan bu genç kardeşinizi seçtiğiniz takdirde, bütün enerjimi ve gayretimi mahallemin insanları için gece gündüz, 7/24 saat demeden, mesai mefhumu tanımadan çalışacağım.

Mahallemizde 7’den 70’e herkese kucak açan bir kardeşiniz olarak, Özalper Mahallemizin daha güzel, birlik ve beraberlik içinde olması için gayret ve tevazu içinde çalışmayı kendime bir vazife edindim.

Birlikte kuvvet doğar” atalarımızın bu sözünü kendine şiar edinmiş biri olarak, Özalper Mahallemiz için ne yapılacaksa; büyüklerimizin tecrübesi, gençlerimizin düşüncesi, çocuklarımızın istekleri, kadınlarımızın fikirleri çıkmış olduğum bu yolda bana hem ışık, hem rehber olacaktır.

GENÇLİĞİN verdiği enerji ve atılım hevesi ile Özalper Mahallemizde güzel işler yapabilmenin hevesini yaşıyorum.  Özalper mahallesinde doğmuş büyümüş sizden biri olarak, desteklerinizi bekliyorum.

Türkiye’nin en genç muhtar adaylarından biri olarak, çıkmış olduğum bu yolda hep birlikte önce ülkemiz için, sonra memleketimiz daha sonra da Özalper Mahallemiz için en hayırlısının olması temenni ediyorum." dedi.

Son Güncelleme: 06 Şubat 2019 14:41

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN