Sadık 4 - 12 maç ceza alabilir

Fenerbahçeli futbolcu Sadık Çiftpınar, “Üst düzey, bu kadar Avrupa’da maç yöneten hakemin bu kadar basit oyundan atması beni çok üzdü.

Sadık 4 - 12 maç ceza alabilir
Spor
Fenerbahçeli futbolcu Sadık Çiftpınar, “Üst düzey, bu kadar Avrupa’da maç yöneten hakemin bu kadar basit oyundan atması beni çok üzdü.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Trabzonspor karşılaşmasında kırmız kart gören Fenerbahçeli Sadık Çiftpınar disiplin talimatlara göre 4-12 maç arasında cezayla karşı karşıya

Maçta ikinci sarı karttan kırmızı kartla oyun dışı kalan Sadık Çiftpınar maçın ardından yasak olmasına rağmen karma alanda röpartaj verdi.

Talimatnamede herhangi bir nedenden ihraç edilen idari tedbir konulmuş kişiler flaş röportajlara basın toplantılarına katılamazlar ve karma alanda yer alamazlar ibaresi yer alıyor.

TFF bu maddeye göre Sadık Çiftpınar'a 4-12 maç arasında ceza vermesi gündemde

İşte Sadık Çiftpınar'ın röportajı

 Fenerbahçeli futbolcu Sadık Çiftpınar, “Üst düzey, bu kadar Avrupa’da maç yöneten hakemin bu kadar basit oyundan atması beni çok üzdü. Allah’ın adaleti son dakika da olsa beraberliği yakaladık” dedi. 
Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe evinde Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldı. Müsabaka sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Fenerbahçeli futbolcu Sadık Çiftpınar, ilk olarak çalınan düdükte kendilerine faul verildiğini düşündüğünü ifade ederek, “Bu kadar kolay faul olmaz. İlk faulde de dokunmadım. Üst düzey, bu kadar Avrupa’da maç yöneten hakemin bu kadar basit oyundan atması beni çok üzdü. Allah’ın adaleti son dakikada olsa beraberliği yakaladık. 22 senedir mağlup olmuyorduk. Bu sezon bitecek. Çok mutsuzuz. Kimse burada bizim beraberliğe sevindiğimizi düşünmesin. Fenerbahçe Allah’ın izniyle bu şeyleri aşacaktır. Gelen 40 bin taraftardan Allah razı olsun. Bizler de onlara inşallah daha fazla çalışarak layık olacağız. Onları mutlu edeceğimiz günü iple çekiyoruz” diye konuştu. 

Son Güncelleme: 28 Nisan 2019 12:07

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN