Önce kovdurttu Sonra yeniden başlattı

Önce kovdurttu Sonra yeniden başlattı

Önce kovdurttu Sonra yeniden başlattı
Özel Haber
Önce kovdurttu Sonra yeniden başlattı

Büyükşehir Belediyesine bağlı MOTAŞ'ta çalışan Malatya Koyun Keçi Birliği Başkanı İhsan Akın'a “iş akdiniz fesih edildi” tebligatı Belediyeyi karıştırdı.Kamuoyu baskısı sonucu Akın yeniden işe başlatıldı.

Malatya'da geçtiğimiz günlerde yerel bir gazetede çıkan haberde ağır bir şekilde eleştirilen “bankamatik personeli” denilen hiçbir iş yapmadan 15 yıl boyunca toplamda 363 bin TL belediyeyi zarara uğrattığı öne sürülen Malatya Koyun Keçi Birliği Başkanı İhsan Akın'a iş akdinin fesh edilmesi tebligatı gönderilmişti. Sitemizin haberi sonrasında kamuoyu tepkisi oluşunca İhsan Akın yeniden işe başlatıldı. Akın’ı tanıyanların sitemize gönderdikleri mesajlara baktığımızda, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a sitem dolu sözler var.

Son Güncelleme: 11 Ağustos 2019 08:38

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 3

  • Adalet | 13 Ağustos 2019 11:40

    bu adam kimdir. nasıl bir karakterdir. önün gelen stk temsilcisi diye kendini toplumda farklı göstermeye çalışıyor. hem iş gelmeyeceksen hem maaş alacaksın sonra toplumda dürüstlük ve ahlak adına ahkam keseceksin. çakır bunu çıkardı tekrar işe aldı selahattin bunu işten çıkardı tekrar işe aldı. biraz şeffaf olun mert olun niye işten çıkarıyor ve niye yeniden işe alıyorsunuz. Malatya halkıyla dalga mı geçiyorsunuz. bu kadar işsiz varken marifeti nedir bilinmeyen bu adama gösterilen ihtimam nedir. yazık yazık yazık

  • Ömer | 11 Ağustos 2019 21:35

    İşe gelip sakalını da keserse çalışabilir öyle eskisi gibi değil belediye artık devlet kurumu

  • Malatya kamoyu sessiz kalmamali | 11 Ağustos 2019 14:02

    Ise gitmeden develtin yetimin hakkini kim ne diye yiyebilir. Sayin cumhurbaskanimiza sesleniyoruz. Malatya belediyesine artik bi el atin kac gindur midemiz bulandi.kim bunlar hangi sifatla para aliyorlar.Bimere jimere yaziyiruz bi gurup olusturup bunlar arastirilmamli.

BUNLARA DA BAKIN