Malatya'da YKS'ye Gireceklere Dikkat

Aman Dikkat Malatya'da YKS'ye Gireceklere Dikkat

Malatya'da YKS'ye Gireceklere Dikkat
Malatya
Aman Dikkat Malatya'da YKS'ye Gireceklere Dikkat

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

15-16 Haziran tarihlerinde YKS'ye girecek adaylar, Malatya Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma araçlarından sınav giriş belgesini göstererek ücretsiz yararlanacak. Ama özel halk otobüsleri hariç denildi. 

Malatya Sanal Haber olarak öğrencilerimizi uyarıyoruz 

Sınava giderken Öğrencilerin bir mağduriyet yaşamaması için Özel halk otobüsleri ücretli olduğundan yanlarında Malatya Kart'larını bulundursunlar..

İşte Malatya Büyükşehir Belediyesinden yapılan duyuru

15-16 Haziran tarihlerinde YKS’ye girecek adaylar, Malatya Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma araçlarından sınav giriş belgesini göstererek ücretsiz yararlanacak.

Malatya Büyükşehir Belediyesi, bu hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilerin özel halk otobüsleri hariç, MOTAŞ’a ait toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanacağını açıkladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 15 -16 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS sınavına girecek olan üniversite adayı öğrencilere, Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma araçlarının ücretsiz olarak hizmet vereceklerini belirtti. Başkan Gürkan, “ÖSYM tarafından 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan YKS sınavına girecek olan üniversite adayı öğrencilerimiz Büyükşehir Belediyemize ait toplu taşıma araçlarından sınav giriş belgelerini göstermeleri durumunda ücretsiz olarak yararlanacaklar. Sınava girecek tüm üniversite adaylarımıza başarılar diliyor, emeklerinin karşılığını almalarını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Son Güncelleme: 14 Haziran 2019 21:47

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN