Malatya’da 9 kişi vefat etti

Malatya’da 9 kişi vefat etti.

Malatya'da 9 kişi vefat etti
Malatya
Malatya’da 9 kişi vefat etti.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Malatya’da dün 9 kişi vefat etti. Vefat edenlerin isim ve taziye adresleri şöyle:

67 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığına defnedilen Mehmet Üstünel’in taziye adresi: İstiklal Mahallesi, Hamikoğlu Sokak, 20/1, Battalgazi.

72 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığına defnedilen Meryem Yiğit’in taziye adresi: Bulgurlu Mahallesi, Cuma Sokak, No:1, Battalgazi.

82 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığına defnedilen Mustafa Nayman’ın taziye adresi: Karakavak Mahallesi, Altınkayısı Bulvarı, İnci Evleri, No:7, Yeşilyurt.

70 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığına defnedilen Cahit Barut’un taziye adresi: Dernek Mahallesi, Sinema Caddesi, Battalgazi.

94 yaşında hayatını kaybeden ve Samanköy Mahalle Mezarlığına defnedilen Sıddı Dertli’nin taziye adresi: Samanköy Mahallesi, Yeşilyurt.

67 yaşında hayatını kaybeden ve Gökçegören Mahalle Mezarlığına defnedilen Döne Gülateş’in taziye adresi: Gökçegören Mahallesi, Darende.

86 yaşında hayatını kaybeden ve Aydınlar Mahalle Mezarlığına defnedilen Haydar Timur’un taziye adresi: Aydınlar Mahallesi, Akçadağ.

80 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığına defnedilen Fikret Koca’nın taziye adresi: İstiklal Mahallesi, Cengiz Topel Caddesi, Koca Apt., No:20-3, Battalgazi.

92 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığına defnedilen Ahmet Çelikyay’ın taziye adresi: Tecde Mahallesi, Gülay Sokak, Güzelyurt Sit., No:14-6, Yeşilyurt.

Son Güncelleme: 13 Temmuz 2019 16:08

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN