Malatya'da 20 yaşındaki genç kız kayıp

Malatya'da 20 yaşındaki genç kız kayıp Kızından haber bekliyor

Malatya'da 20 yaşındaki genç kız kayıp
Malatya'da 20 yaşındaki genç kız kayıp Kızından haber bekliyor

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Kızının hayatından da endişe ettiğini ifade eden acılı baba, ailesinin ve yakınlarının da üzüntüden perişan olduklarını söyleyerek, kızının bir an evvel bulunması için hem güvenlik birimlerinden hem de vatandaşlardan yardım bekliyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesinde işçi olarak çalışan baba Hacı Ali Öksüz, kızı Elanur Öksüz’ün 1999 doğumlu olduğunu ve liseyi bitirdikten sonra üniversite sınavına hazırlandığını hatırlatarak, “Kızım Elanur Öksüz’den 17 Mart Pazar sabahından beri haber alamadık. Zaman zaman hafta sonları gidip bir manavda çalışıyordu. Pazar günü de evden iş yerine gidiyorum diye ayrıldı. Akşam saat 21.00’e kadar haber alamayınca tedirgin olduk aramaya başladık. Telefonu da cevap vermedi, telefonu kapatmış. Daha sonra gidip işyerinde sorduğumuzda hiç uğramadığını söyledi. Bunun üzerine biz de konuyu emniyet birimlerine ilettik. Akrabaları aradık kimse görmemiş bir haber almayınca çocuğumuzun bulunması için basına başvurduk. Öncelikle biz çocuğumuzun hayatından endişe ediyoruz.

Konuyu emniyet birimlerine ilettik. Ancak emniyet birimleri kızımın 18 yaşından büyük olduğu için kendi iradesiyle gidebileceğini ve herhangi bir suça karışmaması halinde müdahale edemeyecekleri söylediler. Biz bugüne kadar evimizde çocuğumuza herhangi bir şekilde baskı yapmadık. Böyle bir şey yapacağını da düşünmüyoruz ancak hayatından endişe ediyoruz. Veya kötü İnsanların eline düşmesinden endişe ediyoruz. Bunun için de emniyet birimlerinden ricamız bir an önce çocuğumuzun bulunmasını istiyoruz. Biz kızımızdan haberini almak istiyoruz. Kızımızla ilgili olarak evde herhangi bir problemiz yoktu aile içi bir huzursuzluğumuz yoktu. Buradan çocuğuma da seslenmek istiyorum. Biz senin aileniz, eğer bizim çağrımızı duyarsan evine dönmeni bekliyoruz. Kızım her neredeysen bize ulaş sağlığından, hayatından endişe ediyoruz. Ailen merak ediyor. Hepimiz üzüntü ve merak içerisindeyiz. Bir an önce senden haber almak istiyoruz. Yada gören ve duyan, tanıyanlardan bir haber bekliyoruz” dedi.

MALATYA SÖZ GAZETESİ   MALATYA NETHABER GAZETESİ

Son Güncelleme: 20 Mart 2019 21:29

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN