Malatya'da bayramlaşma töreni düzenlendi

Malatya protokolü ile vatandaşlar düzenlenen programda bir araya gelerek bayramlaştı.

Malatya'da bayramlaşma töreni düzenlendi
Malatya
Malatya protokolü ile vatandaşlar düzenlenen programda bir araya gelerek bayramlaştı.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Malatya protokolü ile vatandaşlar düzenlenen programda bir araya gelerek bayramlaştı.

Malatya Valiliği öncülüğünde, Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere tüm ilçe belediyeleri, resmi kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile yapılan bayramlaşma törenine kent protokolü yoğun ilgi gösterdi.

Düzenlenen bayramlaşma programına Malatya Valisi Aydın Baruş, Ak Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi ve Öznur Çalık, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Başkan Güder, İl Emniyet Müdürü Ömer Oral, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren ile resmi kurumların müdürleri, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Son Güncelleme: 11 Ağustos 2019 18:24

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 3

  • Sait | 12 Ağustos 2019 14:21

    Bu şehir 29 Mart’tan bu yana AK partiyi içerden çökertmeye çalışan bir siyasi ikiyüzlü tarafından yönetiliyor maalesef. Eskimalatyalı ve Gürkan’ı çok yakından biri olarak söylüyorum bu şahsın siyasi ikbali için yapamayacağı çirkeflik yok. MHP ve CHP seçmenine şirin gözükerek ben farklıyım imajı yaratan bu şahıs Malatya AK partinin altına dinamiti koymuştur maalesef. Partisi içerisindeki Kendisi dışında her siyasiye iftira ve çamur atarak ve yerel basındaki vampir yiyicileride ( R Hayta -A Aladağ -Malatya haber -Malatya cadde) beslemeyi ihmal etmeyen bu şahıs AK partiyi Malatya’da bitirmeyi hedeflemektedir. Allah’tan bu adamı sorgulama cesareti gösteren sizin gibi haber siteleri var. Malatya haberdeki Güler hanıma sormak lazım Türkiye’de borçuz belediye benim deyipte 120 trilyon borç bırakan bu şahsı neden haber yapamadın, amcan M. mı izin vermedi.Bas bas bağırıyordun ne yapmış bu adam kendine Saray’dan başka diyerek. Araştırın bakayım bu adamın kaç tane yakınını işe aldığını 70 üstünde ben isim isim sayarım. Malatya’yı yöneten idarecilerin bir çoğunu yeri geldiğinde bende eleştiriyorum fakat bu adam başka fitnenin ikiyüzlülüğün tillahı bu adamda.

  • Celal | 12 Ağustos 2019 13:08

    Yanına ziyarete gelenlere eski yönetimi karalayan her türlü iftirayı atan ana borcu destan borç yapan Malatya tarihinin en büyük ikiyüzlüsü utanmadan daha sonra Çakırı arayıp ya bunlar aramızı bozmaya çalışıyorlar hesaplar fake benim bir şeyden haberim yok diyen omurgasız olduğu müddetçe bu şehirde fitne bitmez Az biraz Şeref’i varsa ıspatlar söylediklerini, bu adamın kıblesi yok. Malatya tanıyacak eninde sonunda ama iş işten geçmez inşallah

  • Sedat | 12 Ağustos 2019 09:52

    eskimiş köhnemiş bir başka Malatya haber Sitesi Gürkan ın bayram programına katılım az diye sitem etmiş hedef göstermiş. Bayramda programa gelmeyen belediye memurları tehdit edilmiş. Bayram bu gönül işi sevilmiyorsan zorla kendini sevdirmezsin. Sonra cascavlak kalırsın. Köhne bir haber siteside sana şak şağa devam eder. Sevenin hızla azalıyor Gürkan efendi

BUNLARA DA BAKIN