Malatya Alikanlılar Derneği'nden Osman Güder'e Destek

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, ‪31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler kapsamında temaslarını sürdürüyor.

Malatya Alikanlılar Derneği'nden  Osman Güder'e Destek
Siyaset
AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, ‪31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler kapsamında temaslarını sürdürüyor.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, ‪31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler kapsamında temaslarını sürdürüyor.‬

Güder, çalışmaları kapsamında‪ İstanbul’da Malatya Alikanlılar Derneğini ziyaret etti.‬ ‪İstanbul’da Alikanlılar,derneğe akın ederek Başkan Osman Güder’e tam destek verdiklerini söylediler ‬

İstanbul’da Malatya Alikanlılar Derneğinde gerçekleştirilen toplantıya; AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Ak Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Karakuş Yeşilyurt Meclis üyesi Ramazan Acar ve çok sayıda vatandaş katıldı. ‪

Ziyarette konuşan Malatya Alikanlılar Derneği Başkanı Başkanı Haci Altan ‬AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder’i derneklerinde görmenin mutluluğunu yaşadıklarını ve başarılar diledi.

Battalgazi Ak parti ilçe başkanı Basri Kahveci ise bir selamlama konuşması yaparak aday adaylığı döneminden bugüne kadar ki süreç ile ilgili kısa bir konuşma yaptı. AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder ise İstanbul’a gelmişken bir Alikanlı olarak bu derneği ziyaret etmemek olmazdı tabi dedi.

Güder, Ak Parti olarak her zaman insanları birleştirmemiz lazım dedi. Aday adaylığı dönemini anlatan Güder, şu anda İyi Parti’de mevcut olan arkadaşımızla gerek dost Meclis’lerinde gerek kanaat önderle bir araya gelmiştik, Arkadaşımız bir olmamız beraber olmamız gerektiğini Ak Parti kaderiyle milletimizin örtüştüğü bu dava içerisinde bu siyasi hareketin içinde yol almamız gerektiğini ve yarın görev hangimize verirlerse beraber o arkadaşımızla Ak Parti çatısı altında Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde hareket etmemiz gerektiğini ifade etti. Bizde zaten Ak Parti şahsımız değil kim aday gösterirse Alikanlılar olarak yüzde 90’nın üstünde Ak Parti’ye destek verdiğini söyledik.

Kanat önderlerinin ve değerlerin Malatya'da Malatyalıya yakışan bir duruş sergileyerek, insanların barış ve huzur içerisinde yaşamalarına büyük bir katkı sağladığını dile getiren Güder, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sizin gibi değerler, Malatya'nın vazgeçilmez asli unsurlarıdır. Bugün Malatya'mız barış ve huzur kenti ise bunda sizlerin çok büyük katkı ve emekleri olduğuna canı gönülden inanıyoruz. Bundan sonraki süreçte de inşallah Battalgazi Belediye Başkanı olduğumuz süreçte de bundan önce ortaya konulan tavrı aynı şekilde sergileyerek, sizlerle birlikte Malatya'mızı daha ileriye götürmek istiyoruz.

Son Güncelleme: 23 Şubat 2019 12:06

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN