Kılıç, Başarılı Başkan Gevrek'e rakip oldu

İşadamı Muhammet Kılıç Başarılı Başkan Adil Gevrek'e rakip oldu

Kılıç, Başarılı Başkan Gevrek'e rakip oldu
Spor
İşadamı Muhammet Kılıç Başarılı Başkan Adil Gevrek'e rakip oldu

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Başarılı Başkan Adil Gevrek seçildiği ilk sene hedef şampiyonluk deyip Yeni Malatyaspor'u PTT 1.Lig'e çıkardı. Başkan Gevrek 2. yılda Süper Ligdeyiz açıklaması yaparak o hedefine de ulaşarak Yeni Malatyaspor'u Süper Lig'e taşıdı. Başarılı Başkan Gevrek Süper Lig'de hedefimiz ilk sene düşmemek ve ikinci sene Avrupa Kupalarına katılmak olduğunu söyledi. Başkan Gevrek hedeflerini tuturmaya devam ediyor, Şuan ligde 5. sırada ve son hafta Bursaspor'u yenmesi durumunda Yeni Malatyaspor adını Avrupa Kupasına yazdıracak

Kılıç, Başarılı Başkan Gevrek'e rakip oldu

İşadamı Muhammet Kılıç ,Evkur Yeni Malatya Spor’a adaylığını, basın mensuplarına verdiği iftar proğramında açıkladı. İşadamı Muhammet Kılıç, Yeni Malatya Spor’un geleceğine dair güzel günlere ulaşmak için aday olduğunu açıkladı.

ZORLU SÜREÇLER YAŞADIK

Başkan Adayı Kılıç, “Şu ana kadar pek çok şey yaşadık ve zorlu süreçler geçirdik. Yeni Malatyaspor'un geleceğine dair çeşitli adımlar atıldı, söylemler kullanıldı. Zaman zaman çeşitli başarılar elde ettik. Ancak bu başarılar süreklilik göstermedi ve Yeni Malatyaspor hak ettiği yere ulaşamadı. Ben Yeni Malatyaspor'un geleceğine dair güzel günlere ulaşmak için buradayım.” Dedi.

YENİ MALATYASPORUN GELECEĞİ BELEDİYEDEN BEKLENEMEZ

Kılıç basın toplantısında konuşmasına, “Baştan belirtmek isterim ki Yeni Malatyaspor'un geleceği belediyeden beklenen yardımlarla çizilemez. Bu noktada Yeni Malatyasporı bir değişime ve dönüşüme ihtiyaç duymaktadır. Bu değişim ve dönüşümde amacım; kulüp ile taraftarı bütünleştirmek, Yeni Malatyaspor'un marka değerini arttırmak, ekonomik ve mali yapıyı güçlendirmek, kulübü kimseye muhtaç etmemek ve kulübün kendisine ait bir vizyon ve misyonla yoluna devam etmesini sağlamak.Büyük bir endüstri olan futbolda kurumsallaşma zorunludur. Yeni Malatyaspor'un kurumsallaşarak hesap verebilir olması, şeffaf bir hale gelmesi, liyakate göre idare edilmesi, ulusal ve uluslararası alanda istikrarlı ve büyük başarılar kazanması ülkemiz, bölgemiz ve bölgenin futbol merkezi Malatya açısından çok önemlidir.”ifadelerini kullandı.
Muhammet Kılıç , “Profesyonellik sadece teknik heyet ve futbolcularla yapılan mukaveleden ibaret değildir. Ben profesyonel yönetim anlayışını kulübe yerleştirmek ve alanında kendini yetiştirmiş kişilerle Yeni Malatyaspor'u çözüme kavuşturmak istiyorum.”dedi.

YENİ MALATYASPOR’A CİDDİ ANLAMDA EKONOMİK KATKI SAĞLAYACAĞIZ

İşadamı ve Başkan adayı Muhammet Kılıç, “Yeni Malatyaspor'a finansal destek sağlanması için şuana kadar 11 büyük şirketle görüşme yaptım. Sponsorluklarla taçlanacak bu görüşmeler, Yeni Malatyaspor'a ciddi ekonomik katkılar sağlayacaktır.Futbola Bir Malatya felsefesi getirmek ve bu felsefeyle geleceğimize umutla bakmak olmazsa olmazımız. Yeni Malatyaspor'u artık futbolcu transfer eden değil, altyapısıyla ülkemizin geleceğine iz bırakan, futbolcu fabrikasına dönüşen, yetiştireceği yıldızlarla dünyada ses getiren bir kulüp haline getirmek istiyorum.Son yıllarda uğradığımız mali zararlarını sistematik hataların farkındayız. Biz kendimize ve taraftarımıza güveniyoruz. Ben Muhammet Kılıç olarak Yeni Malatyaspor taraftarıyla birlikte hedeflediğimiz başarılara ulaşacağımıza dair bir inançla yola çıktım.Tüm Yeni Malatyaspor taraftarı projelerimize inansın. Yeni Malatyaspor'un ileriye taşınmasında ve yücelmesinde taraftarlarımızın yanımızda olmasını istiyoruz. Bizler yolcuyuz, taraftarlarımız her zaman hancı.Kulübüme ve memleketime olan sevgimden dolayı adayım. inşallah Kazanan Yeni Malatyaspor olacak.”şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 20 Mayıs 2019 00:53

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN