İstanbul'dan Malatya'ya Uçakla geldiler Termos patladı

İstanbul'dan Malatya'ya Uçakla geldiler Termos patladı.

İstanbul'dan Malatya'ya Uçakla geldiler Termos patladı
Gündem
İstanbul'dan Malatya'ya Uçakla geldiler Termos patladı.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Hosteslerin çay kahve servisi sırasında patlayan termos bir yolcunun kolunun yanmasına neden oldu. 

Olay 4 Temmuz günü saat 05.20'de TK2630 sayılı İstanbul Malatya uçağında meydana geldi. İddiaya göre yolculara çay kahve servisi yapıldığı sırada termos ile çay doldurulmak istenirken sıcak çay dolu termosunun patlamasıyla termostaki kaynar sular yolcunun üzerine döküldü.

Kolu yanan F.T isimli yolcuya ilk müdahaleyi THY Kabin ekibi yaptı. Olayın yaşandığı ilk anlarda uçaktaki diğer yolcuları rahatsız etmemek ve yanığa ilk yardım uygulanması nedeniyle o an aşırı bir tepki göstermediğini belirten F. T. Kabin ekibinin Ambulans talebini de reddetti. Uçak Malatya'ya indikten sonra kendisini karşılayan ailesininin hastaneye götürmesiyle kolundaki yanığın 2. derece olduğu ortaya çıktı.

Olayın yaşandığı andan itibaren sıcak havanın da etkisiyle kolundaki acı dayanılmaz hale gelen F.T. Türk Hava Yolları yetkililerin ilgisizliğinden şikayetçi. Ekşisözlük'te açtığı başlığa yüzlerce entry girildi. Uçakta yaralanan yolcu yetkililerin kendisine ulaşmasını ve vücudunda oluşan hasar için THY'nin desteğini bekliyor. 

Son Güncelleme: 06 Temmuz 2019 01:24

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN