Siyaset

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol  Feyzi baba ile bayramlaştı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol Feyzi baba ile bayramlaştı
Başkan Dağtekin'den 27 Mayıs Mesajı Başkan Dağtekin'den 27 Mayıs Mesajı
Bakan Kurum: 'Elazığ ve Malatya'da toplam 23 bin 734 konut inşa ediyoruz' Bakan Kurum: 'Elazığ ve Malatya'da toplam 23 bin 734 konut inşa ediyoruz'
Milletvekili Erol:'31 ildeki sokağa  çıkma yasağı 14 gün daha devam etmelidir' Milletvekili Erol:'31 ildeki sokağa çıkma yasağı 14 gün daha devam etmelidir'
CHP İl Başkanı Binzet: 'Sokağa çıkma yasağı getirilsin' CHP İl Başkanı Binzet: 'Sokağa çıkma yasağı getirilsin'
Siyaset Haberleri

MUHALEFETİN İKTİDAR OLMA GİBİ BİR DERDİ YOKTUR

AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Darende İlçe'si ve İlçe'ye bağlı mahalleleri ziyaret ederek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

HEDEFİMİZ 6'DA 6

Çalık, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim kapsamında çalışmalarını sürdürdü. İnönü Caddesi, Sıtmapınarı ve Akpınar esnaf ziyaretlerinde bulunan Çalık, Malatya İli Süt Üreticileri Birliği'ni de ziyaret etti.

YALÇIN ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Yalçın Malatya Alikanlılar Sosyal Yardımlaşma Derneğini ziyaret ederek desteklerini istedi.

ÇALIK'TAN PÜTÜRGE ÇIKARTMASI

Çalık, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim kapsamında çalışmalarına Pütürge İlçesi'nde devam etti.

AĞBABA: SEÇİM BİLDİRGEMİZ HERKESİN EZBERİNİ BOZDU

Ağbaba, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında Yol-İş Sendikası Malatya Şubesi ile Malatya Minibüsçüler ve Umumi Servisçiler Odasını ziyaret etti.

TÜFENKÇİ: 'BİZ, GÜÇLÜ BİR TEŞKİLATIZ"

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya İl Teşkilatı'nın geride kalan seçimlerde başarılı sonuçlar aldığını anımsatarak, 7 Haziran'da da istedikleri sonucu alacaklarını söyledi.

Davutoğlu: "Öksüz ve yetim çocuklara 100 lira ödeme yapılacak"

27 Mayıs'ta başlatılan tarım destekleri ödemeleri kapsamında bugün ve yarın çiftçilere 2 milyar lira ödeme gerçekleştirileceğini söyleyen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu, öksüz ve yetim her çocuğa 100 lira ödeme yapılacağını açıkladı.

Nerede oy kullanacağını tıkla öğren

Nerede oy kullanacağım diye merak edenler için 2015 YSK (secmen.ysk.gov.tr) seçmen sandık sorgulama sistemi seçmenin hizmetine açıldı.

"7 HAZİRAN'DA YENİ TÜRKİYE’Yİ ZİRVEYE ÇIKARACAĞIZ"

AK Parti Milletvekili adayları, Turgut Özal Mahallesi sakinleri ile biraraya geldi. Burada yapılan konuşmalarda, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemine dikkat çekildi.

AĞBABA: “AKP SAYESİNDE YAZAR OLDUM, 2 TANE KİTAP YAZDIM”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında yoksulluğu yenip, çiftçiyi ayağa kaldıracaklarını söyledi.

“MALATYALILAR, MHP MEŞALESİNİ YAKTI”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl teşkilatı tarafından düzenlenen “İstanbul’un Fetih Yürüyüşü"ne binlerce Malatyalı destek vererek, gövde gösterisine dönüştü.

''BAĞIMLILARIN ŞEHRE HİÇBİR KATKISI OLAMAZ''

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN seçim çalışmasına ÖZSAN Sanayide sürdürdü.

''Baskil denilince akıllarına Milli Görüş geldiğini''

Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi (BBP)'nin, SP çatısı altında seçim ortaklığı yapmak üzere oluşturdukları Milli İttifak'ın adayları, Baskilliler Derneği'ni ziyaret ettiler.

ÖZHAN GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Başdanışmanı AK Parti Malatya Milletvekili adayı Taha Özhan, seçim çalışmaları kapsamında Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

AĞBABA: “MERKEZ TÜRKİYE PROJESİ MALATYA'YA GÖZ KIRPIYOR”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Merkez Türkiye projesi ile hem Malatya hem de Türkiye'nin büyüyüp, gelişeceğini söyledi. Ağbaba, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim kapsamında Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ile Malatya Emlakçılar Odası'nı ziyaret etti.

'KAYISININ SORUNLARINA KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETMEK İSTİYORUZ'

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, Kayısı İçin Ortak Akıl Platformu ile kayısının bütün süreçlerinin incelenerek, sorunlarının dinleneceğini ve kalıcı çözümler üretileceğini söyledi.